Šta je novo?

Problem sa nalogom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Holy Smoke86

Prepoznatljiv
Učlanjen(a)
21.11.2023
Poruke
0
Poena
0
Pozdrav,

Prvo izvinjavam se ako na pogresnom mestu postavljam pitanje. (trazio sam neku opciju za kontakt sa adminom ali nisam nasao)

Vec jako dugo ne mogu da se ulogujem na svoj nalog na forumu. Pokusao sam i da resetujem lozinku misleci da sam ja negde pogresio. Inace pri logovanju mi uvek izadje da korisnik ne postoji. Probao sa svim mailovima koje koristim i isto izlazi.
U pretrazi na forumu kada ukucam svoj nick uspesno nalazim svoj nalog, sto znaci da nije izbrisan i da postoji. Medjutim ne mogu da se logujem.
Morao sam napraviti novi "ovaj" nalog kako bih negde prijavio problem.
Stari nalog je ovaj:
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    78.3 KB · Pregleda: 57
Slicnu problematiku imam i ja.
Kako se ulogujem na svoj nalog ( Webb) iste sekunde zabode ceo forum i ne mogu nista.. Sajt radi ali forrum mrtav.
Evo napravio novi i na njemu s ve radi normlano, help plz ?:)
 
@Holy Smoke86 Koliko vidim, nalog koji si naveo je u redu. Ako ne možeš da se setiš šifre, resetuj je i povrati pristup.

@Zlaja987 Nalog Webb je dobio automatski discourage zbog prikupljenih poena. Vidim da si juče dobio poene za nepristojno izražavanje, pa je to rezultovalo i time da dobiješ discourage. Mislim da taj discourage traje 7 dana.

I da ponovim, otvaranje duplih naloga, čak i za "samo da pitam..." stvari je zabranjeno pravilima foruma i može dovesti do banovanja svih naloga. Ne radite to, ljudi.
 
U tome i jeste problem. Pokusao sam da resetujem sifru ali mi je rekao da taj korisnik ne postoji. Ovo nije prvi put da imam problem sa nalogom na benchmark forumu. Nekada sam imao nalog napravljen jos tamo davne 2002-3 godine (vise se i ne secam), koji sam takodje na slican nacin izgubio. Ovaj nalog za koji sada pitam ce ocigledno takodje otici u zaborav.
Novi nalog sam otvorio i postavio ovo pitanje jer na forumu nigde nisam nasao neki kontakt sa administratorima za prijavljivanje ovakvih problema.
Ocekivao sam da ce mi se otvaranjem teme eventualno javiti neko od njih koji mi mozda mogu pomoci. ( nije mi bila namera da krsim pravila foruma)
Svakako ako mi ne mogu pomoci oko vracanja starog naloga, ovaj novi ce ostati a sobzirom na pravilo da ne smem imati duple naloge, administratori slobodno mogu stari onda obrisati ( ako se vec ne moze vratiti)
Takodje vazi i za ovu temu. Kao sto rekoh, ne bih je ni pokretao da sam imao neki kontakt gde mogu resiti ovaj problem.
Pozdrav i hvala na odgovoru.
 
U tome i jeste problem. Pokusao sam da resetujem sifru ali mi je rekao da taj korisnik ne postoji. Ovo nije prvi put da imam problem sa nalogom na benchmark forumu. Nekada sam imao nalog napravljen jos tamo davne 2002-3 godine (vise se i ne secam), koji sam takodje na slican nacin izgubio. Ovaj nalog za koji sada pitam ce ocigledno takodje otici u zaborav.
Novi nalog sam otvorio i postavio ovo pitanje jer na forumu nigde nisam nasao neki kontakt sa administratorima za prijavljivanje ovakvih problema.
Ocekivao sam da ce mi se otvaranjem teme eventualno javiti neko od njih koji mi mozda mogu pomoci. ( nije mi bila namera da krsim pravila foruma)
Svakako ako mi ne mogu pomoci oko vracanja starog naloga, ovaj novi ce ostati a sobzirom na pravilo da ne smem imati duple naloge, administratori slobodno mogu stari onda obrisati ( ako se vec ne moze vratiti)
Takodje vazi i za ovu temu. Kao sto rekoh, ne bih je ni pokretao da sam imao neki kontakt gde mogu resiti ovaj problem.
Pozdrav i hvala na odgovoru.
Holy:

Resetovao sam ti password, novi pass ti je poslat na mail.
Ako je sve ok i ti si vlasnik naloga, nece otici u zaborav.
 
 
Uh, neće tu niko naći. :)

Još uvek ostaje mod predlog ako ti ili kutija možete dole pri dnu, kontakt sekcija i teško će ko da promaši jer instinktivno se ide dole za informacije.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno