Šta je novo?

Problem sa Lost Planet i Vegas2

cilset

Slavan
Učlanjen(a)
10.02.2005
Poruke
583
Poena
319
Drug ima problem sa ove dve igre. Lost Planet je radila, ali kada je reinstalirao sistem
nece da se pokrene. Posle reinstalacije ima 1GB, a pre je imao 1.25GB. Pokvario se modul od 256. Sto se tice Rainbowsix Vegas2, nece uopste da se instalira. Javlja, kaze neku gresku u system32. Da li je uopste moguce igranje ovoga na njegovoj konfiguraciji, da li su u pitanju drajveri ili overclock procesora?
Nema monitor, vec igra na Samsung lcd televizoru od 24".
Da li i to igranje na tv moze prouzrokovati neke probleme?
Konfiguracija mu je starija - Barton 2600@3000, GF7600GS, 2x512 NCP DDR400, Epox8rda3, Chieftec 360w...
 
Sta tacno prijavljuje?
To mi lici na onaj error kad DX nije instaliran kako treba.Re-instaliraj DX 9.0c, drajvere za grafu i zvucnu.Desava se da fali neki dll iz tog foldera, pa prijavi da mu taj fajlic nedostaje.
Ako i dalje zapinje, skini taj dll sa http://www.dll-files.com/
 
Poslednja izmena:
Mogu tek sutra da odgovorim kada odem do njega i vidim.
 
Lost Planet mu radio na bartonu? Nisam siguran, neka neko potvrdi, ali ja mislim da Lost Planet ne radi na procesorima koji nemaju SSE2. Bar meni nije radilo, i dobio sam odgovor da je zbog procesora, sad na novom radi.
 
Barton 2600+ mu sada radi kao Athlon 3000+. Na 10.5 x 200 = 2100MHz.
Na 11 x 200 nece da udje u Win. Kada podignem napon sa 1.65 na 1.7 udje u Win i onda restartuje. Da li da dalje dizem napon?
Nisam menjao taktove memorije, danas je stavio Kingston 2 x 1 GB. Da li promeniti taktove memorije i na koliko?
Da li je moguce Barton ohladiti sa Jet7 kulerom, a da radi kao 3200+?
 
To je povezano, posto neke igre zahtevaju Athlon 3200+.
 
ATHLON 64 , ne obican. Athlon 64 ima SSE2 dok obican nema. Klok tu nema veze. Ako igra zahteva SSE2 set instrukcija ( DIRT, LP, COD4 ) one nece raditi na procesorima koji to nemaju. A barton i Athlon XP nemaju, i tako da na njima te igre ili nije moguce pokrenuti uopste , ili ce mozda raditi ( al nisam siguran) ali sa problemima.
 
Koje su jos igre koje zahtevaju SSE2, osim gore navedenih?
 
COD4 ne zahteva SSE2, posto sam ga presao na Bartonu 2500+, 1.5 GB DDR i 7600GS. Sto se tice ostalih igara i SSE2 zahteva... mislim da je tu jos Assassin's Creed.
 
Poslednja izmena:
COD4 ne zahteva SSE2, posto sam ga presao na Bartonu 2500+, 1.5 GB DDR i 7600GS. Sto se tice ostalih igara i SSE2 zahteva... mislim da je tu jos Assassin's Creed.

DA! Potvrdjujem za assassins creed da nece da radi na Barthonu! recimo ja sam uspeo da iskopam intel 3.06 HT i radi perfektno i grid i ac :D
 
Nazad
Vrh Dno