Šta je novo?

Problem sa de(re)instalacijom MOHAA

baltazar

Zapažen
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruke
175
Poena
20
Cudna stvar...
Nakon uspesne instalacije i crackovanja sa 1.0 na 1.10 verziju, nesto mi se pokarabasilo u igri (stalno mi se smrzavala pri ulasku u menije), probao sam da je deinstaliram ali nikako nece. Verovatno je problem u izmenjenom kljucu u registru prilikom patckovanja. Sada ne mogu ni da je skinem ni da je reinstaliram? Probao sam sa add/remove iz windowsa, ali sta god trazim da se uradi posle par sekundi izadje prozor sa "maintenance done" :boom:
Obrisao sam rucno igru (i cini mi se kljuceve u registru) ali i dalje ne mogu da instaliram ponovo igru ili da je uklonim potpuno iz add/remove menija.
Ima li neko slicna iskustva i resenje? Gde sve treba da pobrisem ostatke instalacije, da bi mogao ponovo da je instaliram...
Pomoc! :cuss:
 
u program filesu imas folder InstallShield Installation Information-
ali pazi on ti je hidden/system file
pa onda tu imas neke foldere bezveze tipa djiwedn239dh2387hr23und
e pa probaj da udjes u svaki i pokrenes Setup.exe
jedan je najverovatnije od mohe

probaj meni je jednom tako upalilo
 
Bolje ti to obrisi sve rucno:
-u Program Files pod direktorijumom EASport (ili tako nesto) obrisi ceo MOHAA direktorijum (ostavi Save pozicije)
-u Registry-ju pobrisi sve kljuceve MOHAA i EASports pod:
1. HKEY_CURRENT_USER\Software
2. HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
3. kao pod 1., ali za svakog User-a koji koristi MOHAA-u (ako imas vise User-a)
To bi trebalo da bude dovoljno. Pokusaj onda ponovo sa instalacijom, pa vrati pozicije tamo odakle si ih iskopirao. Ako opet bude brljao, onda potrazi u InstallShield direktorijumu fajlove od instalacije MOHAA-e, pa ih obrisi kao sto je Cyber predlozio.
:wave;
 
Momci to je to!

Momci, sla ste! Upalilo je!
Inace provalio sam sto mi je igra stalno pucala. NAime morao sam da disejblujem AGPx4 opciju u BIOS-u, iako mi GF2 mx400 shatro podrzava x4 opciju. Posto sam apdejtovao BIOS i resetovao CMOS, potpuno sam zaboravo na tu sitnicu...
BTW, jedno ptanje, da sam upotrebio RESTORE opciju da li bi mi vratio ceo sistem u sanje od pre par dana? Sve sto je instalirano u medjuvremenu bi nestalo? Ako je tako sta bi bilo sa fajlovima koje sam u medjuvremenu napravio (na pr. word dokumenta)? Ne znam tacno kako ta funkcija radi?
 
Re: Momci to je to!

baltazar je napisao(la):
BTW, jedno ptanje, da sam upotrebio RESTORE opciju da li bi mi vratio ceo sistem u sanje od pre par dana? Sve sto je instalirano u medjuvremenu bi nestalo? Ako je tako sta bi bilo sa fajlovima koje sam u medjuvremenu napravio (na pr. word dokumenta)? Ne znam tacno kako ta funkcija radi?
Pa ako ne odradis backup tih fajlova pre toga ili ne napravis check point pre restore-a trebalo bi da ih pojede mrak, jer restore treba sve da vrati na prethodno stanje (nisam siguran posto ne koristim isti :)).
 
Da, bukvalno vrati na stanje od tog dana koji izaberes. Meni je tako nestalo par stvari koje sam skinuo sa neta i uredno stavio u folder install, kad posle nema ih. Malo je glupo sto ne vrati samo system i njegove fajlove u prethodno stanje vec i nebitne stvari tipa *.doc.... To sam sredio tako sto sam mu posle stavio da monitorise samo C:, a ostale particije iskljucio.
 
Aha...

To sam sredio tako sto sam mu posle stavio da monitorise samo C:, a ostale particije iskljucio.
Aha, kapiram, uh pa to mi ne odgovara bas u potpunosti:( Ali ova tvoja caka ima smisla. E pa hvala za savet.
 
Nazad
Vrh Dno