Šta je novo?

Problem sa C&C Generals

  • Začetnik teme valhalla
  • Datum pokretanja
V

valhalla

Guest
Lm,nabavih skoro Generale da se malo razonodim, ali ne lezi vrazhe,nece da radi...
Daklem,sve se lepo instalise,krekujem je (probah i bez kreka) i kad se pojavi main meni cim pomerim misa,sve se zablokira,pomaze samo reset. Ukoliko ne pomeram misa,u pozadini ide ona animacija,sibaju se tenkici do sutra...Cim pomerim misa-puca...E,sad,svako normalan bi pomislio da je u pitanju mis,ali pazi kad nije! Probah i sa drugim (logitech optical usb i a4tech ps2)...Isprobavao sam vise kombinacija i ustanovio da je krivac Safirov Radeon 9600Pro...Kad ubodem stari gf2 sve radi ko sat...DObro,malo sporije...Probao sam vise drajvera,od starih koje sam dobio uz karticu,preko nekih sa Digital! cda pa do sveze skinutih sa atijevog sajta i omega-katalista (ili kako se vec zovu)...I opet nista...Fast write je iskljucen,pokusah sa smanjivanjem hardverske akceleracije u winu (tada igra nece ni da se startuje) i sve ostalo sto mi je palo na pamet...Ne vredi... :(
Ima li neko neku ideju?
Btw,drugar ima Hisov R9600pro i imao je slican problem (u svakoj igri ga je docekivao crn ekran) ali je resen instalacijom novih drajvera (koje sam ja skinuo) sto kod mene ne pomaze... :cuss:
 
Nazad
Vrh Dno