Šta je novo?

Problem-POP-Warrior within

Piromanke

Slavan
Učlanjen(a)
26.08.2005
Poruke
20
Poena
304
Imam jedan problem,sa ovom igricom.Trenutno sam stigla do dela koji se zove Water and Gardens-Gardens Waterworks-Past,ko se seca to je veliki otvoreni prostor sa mehanizmom na sredini,cijim okretanjem,pokrece se kameni veliki stub sa dugackom rampom... Poenta je princ stigne do prostorije u kojoj se na sredini nalazi okrugli kamen? cijim okretanjem pocinje da tece voda.Gore u toj istoj prostoriji nalaze se vrata kroz koja kada princ prodje dolazi do hodnika sa preprekama,na njihovom kraju nalazi se portal gde princ dobija nadogradnju zivota,cini mi se sesti put.Ceo ovaj malo duzi uvod jeste naveden da bi ste se setili tacnog dela ove igrice.Moj problem je u tome sto nikako ne mogu da pokrenem,okrenem ili sta vec treba uraditi sa tim velikim okruglim kamenom da bi voda potekla!!!! Pomagajteeeeeeee
 
Evo ti u attachmentu walkthrough pa potraži taj deo, ja sam odavno prešao pa se ne sećam najbolje.
 

Prilozi

  • prince_of_persia_ww_d.txt
    300.4 KB · Pregleda: 82
Imam gomilu tih walkthrough-ova,nasla sam i taj deo,ali niko nije imao problem tu.Kao da imam bag.Na tom okruglom kamenu kao da bi trebalo da postoji neka poluga koju bi princ trebalo da okrene,kod mene to je samo go kamen!Pokusala sam da zabodem mac,ali nista,pokusala sam i da uhvatim taj kamen i da ga okrenem ili gurnem ali nista.
 
meni se desilo kada sam drugi put prelazio igru da se na sredini igre princ pretvorio u sand wraith-a (ovo bi trebalo da se desi negde pred kraj), tako da sam morao da igram igru ispočetka. tako da ako misliš da je bug, probaj da učitaš poslednji save pre tog dela gde imaš problem, ako to ne pomogne igraj ispočetka.
 
Upravo je u tome bio problem,ali resen je,vec sam je presla.HVALA
 
Nazad
Vrh Dno