Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 5 - Utisci

Bezveze.
Dobio sam igru koja je bila superpatchovana, tačnije ortak nije imao da mi da instalaciju, već sam probao prostim kopiranjem fajlova iz program files/konami direktorijuma ali se javio već pomenuti problem da igra izbacuje na desktop prilikom startovanja meča.
Da li neko ima Superpatch 1.0 + 2.0 + 3.0 ? :)
 
Kao što vidiš - hoće.

Ali ispada na desktop kada treba da se startuje sama utakmica ili kada odem na training ili edit.
 
Ja sam isto iskopirao patch,imam samo problem da udjem u podesavanje kontrola(a i to sam resio)
 
Radi PES prekopiran...
Sa SuperPatch-om ne znam ali verujem da isto radi...
 
drincca83 je napisao(la):
Upravo je i meni odbrana uvek bila najbitnija, najveci akcenat stavljam na nju,bitno mi je da primim sto manje golova. Sto se tice master lige(skoro sam poceo) nju peglam na 6* sa Celzijem i trenutan skor je 8-3-1.Mnogo je teze igrati protiv coveka,jer koliko-toliko mozes da predvidis neke poteze kompa...
Kao sto ti kazes,kad igram protiv ortaka(koji je dobar igrac) to je obostrano preznojavanje i nenormalna koncentracija :) da to nije normalno :)

p.s Ipak mislim da je Maradona No1 svih vremena :)

Ja sam ukapirao da je zbog promena u gameplayu besmisleno igrati na manje od 15 minuta, tako da nam je to novi default...

Nego, može savet? Kako se braniš od golova posle kornera i centaršuteva u šesnaesterac? 95% golova (ali bukvalno toliko) primam na ovaj način. Protivnički igrač uvek nekako dođe do lopte, ma koliko mojih defanzivaca bilo oko njega. U PES4 nije bilo teorije da mi daju gol na taj način.
 
Ja u odbrani pri izvodjenju kornera uvek promenim na igrača koji stoji negde oko peterca i mislim da bar 95% lopti skinem.
 
@forsaken_demon

Centarsutevi u sesnaest(iz igre) i nisu neki problem,ali zbog kornera mi nekad dodje da izlupam tastaturu,jer mi deluju kao klasicna namestaljka,i to mi je ubedljivo najveci problem...Branim se tako sto u visini prve stative na oko 3-4-5m stavim igraca(po mogucstvu nekog glavonju) da izbija,cenim da je ovo jedan od boljih nacina da se spreci gol,ali mislim ako se namestilo da treba da primis go,primices ga i to je to:)
 
forsaken demon je napisao(la):
Ja sam ukapirao da je zbog promena u gameplayu besmisleno igrati na manje od 15 minuta, tako da nam je to novi default...

Nego, može savet? Kako se braniš od golova posle kornera i centaršuteva u šesnaesterac? 95% golova (ali bukvalno toliko) primam na ovaj način. Protivnički igrač uvek nekako dođe do lopte, ma koliko mojih defanzivaca bilo oko njega. U PES4 nije bilo teorije da mi daju gol na taj način.

shta znam mi igramo na 10 minuta. ako nas je vishe pogotovu se smore oni koji se lade.

a za ovo drugo kod mene je potpuno obrnuta situacija. u pes4 sam se naprimao golova posle centarshuteva, kornera... sad u petici nema shanse. bash retko primam golove posle kornera. isto stavim igracha na peterac, obavezno ispred protivnichkog, drzim L2 i izbijam sa uglavnom X-om. jest da se chesto odbije protivniku lopta na nogu kad tako izbijem tj dodam ali ne volim da ispucavam lopte bezveze. 95% napada krecem tako shto golman doda loptu nekom od bekova
 
CamBieL je napisao(la):
Radi PES prekopiran...
Sa SuperPatch-om ne znam ali verujem da isto radi...


ma superpatch nema veze. on radi uvek.

ali pes5 kad god sam kopirao na drugi komp (a da tamo pre toga nije bio instaliran pes) nije hteo ni da se upali. mada mozda je ovo bilo sa chetvorkom ? nisam siguran chini mi se da se i petica isto ponashala.
 
drincca83 je napisao(la):
Igra smara likove koji su navikli da daju golove kao od sale,da dodaju loptu kroz igraca,petom kad im se cefne...pa u ovom delu rodjaci malo teze ce to da prolazi
:D .Znam to jer imam par ortaka koje kao smara igra,ali ih ustvari mrzi malo da udju u fazon.
Inace igru nisam igrao na 3-4 zvezdice pa ne znam kako je to (mozda smara),odmah sam krenuo sa 5,sada sa 6 i mogu da kazem da derem komp...
Igra je daleko zanimljivija ako se za protivnika ima ortak(ili vise njih) koji su tu negde,pa se koljemo :D
Ja igru peglam na tastaturi,iako imam joypad,nekako sam navikao zbog prethodnih delova i igara uopste.

Covece, lepo je sto ti rasturas komp, ali ja ti pricam da uopste ne uzivm u ovom delu, golovi su mi ono kao, odvalim i a ko se njemu cefne udje, ako ne nista, ili su iz prekida. Da ne pricam o degradaciji kopma u odbari i napadu. kada napadam i uputim neki pas koji niko ne moze da presece i kad se odjednom stvori lik i koji je krece u kontru ka mom golu, ili kad se branim pa kad nece da mi da igraca koji je najbolji za preuzimanje ili kad mi jednostavno zaustavi igraca kako bi zakasnio u obrani i na silu primio gol, ili mi procita dribling pola sata ranije i kao uzme mi loptu, igra mnogo kasni!
 
e da, a kad se sutira lopta obavezno pogadja igraca, makar jedan bio, ko da ima 3 metra u sirinu!
 
Ej ljudi da vas pitam nesto.Da nema nekih patcheva na netu ili neko od vas sa svim prepravljenim timovima i igracima?
 
Procitaj makar par zadnjih strana ovog topic-a pre nego sto postavis takvo pitanje. Ajde da ne budem lenj pa da ti odgovorim, postoji patch pod nazivom PES5 Superpatch, velicine je nekih 900 MB i mozes ga skinuti sa torrenta. Promenjeno je prakticno sve osim komentatora.
 
meni se cini da lepo radi promena igraca i R2 sto se tice branjenja kod kornera i centar shuteva... kao i istracavanje i skok zivog zida u zavistnosti od daljine cenarsuta/suta iz slobodnog...
 
'Fala ti Snake, ali za to znam.Meni treba nesto malo manje.
 
@jovcov Nadji bilo koji option file iz nekog patcha to je tesko oko 1.2mb

Inace poceo sam juce da se smaram da pravim Zvezdu i Partizan bez ikakvih editora i pomagala(dugo ce da potraje),ali sam vrhunski pogodio neke face,Bisevac orginal,Stojkovic,Milijas,Jankovic -solidno skinuti,Nadj,dresovi i amblemi su skromni,ali su ok...itd...
 
Poslednja izmena:
drincca83 je napisao(la):
@jovcov Nadji bilo koji option file iz nekog patcha to je tesko oko 1.2mb

Inace poceo sam juce da se smaram da pravim Zvezdu i Partizan bez ikakvih editora i pomagala(dugo ce da potraje),ali sam vrhunski pogodio neke face,Bisevac orginal,Stojkovic,Milijas,Jankovic -solidno skinuti,Nadj,dresovi i amblemi su skromni,ali su ok...itd...

POgledaj na http://pesoholichari.com/, ljudi su tamo poceli da prave stvari sa timovima sa exYu prostora. POdelite rad... pa da lepo bude jedan fin i kompletan patch.
 
Nazad
Vrh Dno