Šta je novo?

pro evolution soccer 4 izlazi krajem godine

Od cega?

Samo da ne bude jos jedno otimanje para na konverziji sa konzola... dosta je bilo PES 3...
 
Ona je isasla za XBox verziju ali se sad pravi za PS2 i PC ;)
Sto se tice novina bice dosta novih poteza i grafika ce biti znatno poboljsana ...
Pozdrav
 
cek sta konami izdao igru prvo za xbox pa posle za ps2 ?:)) tesko prijatelju
 
Meni se PES 3 dosta svideo ali pati od takvog konzolitisa da sam posle dosta mucenja odustao... ipak to nema ni P od PC igre...
 
Zato lepo uzmete igrate Winning Eleven i uzhivate :)
Mnogo je bolje uradjen od PES3
 
Mare je napisao(la):
Meni se PES 3 dosta svideo ali pati od takvog konzolitisa da sam posle dosta mucenja odustao... ipak to nema ni P od PC igre...

Nabavi zato Winning Eleven 7, igra rastura. Meni PES 3 nije nikako radio (usporavo itd.) dok Winning Eleven 7 radi fantastichno.

Jedna od najboljih sportskih igara za PC ikad (naravno posle Virtua Tennis-a :) ).
 
Neka PES4 bude i veci konzolitis, progutacu, samo ako poprave gameplay ( ako je to ikako moguce).
 
Illiron je napisao(la):
mdaaaj, gameplay je vrh :)

Cista arkada, neprirodni pokreti, brzina igraca smesna. Mnogo jos treba, da bi to bilo vrh. Kada za svaki sut, dodavanje, centarsut bude postojalo "analogno" odredjivanje jacine udarca, gameplay ce biti vrh. Ali tada ce sve biti verovatno mnogo teze za uhodavanje, pa verujem da do toga nikada nece ni doci.
Iz aviona, kada vidis WE ili PES, provalis da je u pitanju igrica (ponavljam se, zbog komicno-skakutavog trcanja igraca...ako se moze nazvati trcanjem prelazenje polovine terena u punom sprintu, a da traje 10 sekundi), a ne slucajno prenos neke utakmice... Ali ne sporim da je gameplay maximalno zarazan.
 
Agilni je napisao(la):
Cista arkada, neprirodni pokreti, brzina igraca smesna. Mnogo jos treba, da bi to bilo vrh. Kada za svaki sut, dodavanje, centarsut bude postojalo "analogno" odredjivanje jacine udarca, gameplay ce biti vrh. Ali tada ce sve biti verovatno mnogo teze za uhodavanje, pa verujem da do toga nikada nece ni doci.
Iz aviona, kada vidis WE ili PES, provalis da je u pitanju igrica (ponavljam se, zbog komicno-skakutavog trcanja igraca...ako se moze nazvati trcanjem prelazenje polovine terena u punom sprintu, a da traje 10 sekundi), a ne slucajno prenos neke utakmice... Ali ne sporim da je gameplay maximalno zarazan.

Nabavi dobar gamepad i progledati cesh. Sve to shto si naveo u vezi jachine shuta, dodavanja itd. radi na mom XBOX S gamepadu.

WE7 R U L E S (i tachka) ! :angel:
 
Ovo shto je agilni napisao mi deluje kao shala ;) ;)

Illiron je napisao(la):
mdaaaj, gameplay je vrh :)

Pa jeste odlichan... ali bilo bi glupo da izbace PES4 a da nishta ne poprave, a ako poprave... sreci nikad kraja ;) ;)
 
a pa to se podrazumeva, a za ovog sto komentarise jacinu suta stoji jos jedna preporuka da uzme gamepad...
 
Nazad
Vrh Dno