Šta je novo?

Prince Of Persia, zapelo

Prešo sam taj deo al se ne sećam nikakvih svetlećih reaktora :(
 
crossfire je napisao(la):
Zapeo sam kod nekih "svetlecih" ne znam ni ja cega-nesto kao "reaktor"-eh,da mada lici! Samo desni ne "radi". Valjda me razumijete.
Kako dalje??? To je negdje oko 10% igre!
Pozdrav
To je cini mi se kljuc za aktiviranje sigurnosno-odbrambenih mehanizama tvdjave. Gledaj u mapu na zidu i u oznake na bravama i cilindrima. Gurnes svaki cilindar u odgovarajucu bravu. Posle toga predjes mostic pa uz merdevine, skocis da bi aktivirao sistem (tj okacis se na neku vrstu prekidaca) (to bi trebao da je taj tvoj desni "reaktor"). Isto uradi i vojnik sa balkona, potrebno je da dvojica ljudi u isto vreme aktiviraju mehanizam. Trebalo bi da je to to. Ako nije dzaba sam pisao ....
 
da da samo prvo skroz donji pokupi pa svaki sledeci na visiem nivou cheers
 
c3 je napisao(la):
da da samo prvo skroz donji pokupi pa svaki sledeci na visiem nivou cheers
Pa neka gleda mapu ugraviranu na zidu. Ako to ne ume da predje bolje da se okrene pucacinama gde ni malo mozga nije potrebno.
 
Minja je napisao(la):
...


To je cini mi se kljuc za aktiviranje sigurnosno-odbrambenih mehanizama tvdjave. Gledaj u mapu na zidu i u oznake na bravama i cilindrima. Gurnes svaki cilindar u odgovarajucu bravu. Posle toga predjes mostic pa uz merdevine, skocis da bi aktivirao sistem (tj okacis se na neku vrstu prekidaca) (to bi trebao da je taj tvoj desni "reaktor"). Isto uradi i vojnik sa balkona, potrebno je da dvojica ljudi u isto vreme aktiviraju mehanizam. Trebalo bi da je to to. Ako nije dzaba sam pisao ....

Hvala to je bilo to,ali problem je bio doci do onih "poluga" na sredini. Nisam bio ukapirao onaj most sto se povlaci jer sam mislio da negdje grijesim.

A sto se tice opaske "Ako to ne ume da predje bolje da se okrene pucacinama gde nimalo mozga nije potrebno", ovo nisi morao da "dodas". Znas to sam prosao lako! Sto se tice "pucacina",mozak treba ako je igra dobra tj. nije shablon poput sranja od npr. Call of Duty. Igraj stari dobri "Operation Flashpoint" pa ces da vidis da se i mozak koristi. To je igra koja najvise lici na original "pucacinu", samo sto barut ne mirishe. Al' jebiga ne moze sve.

Ajd' pozdrav!
 
Pa nisam mislio nista lose - a nisam te ni vredjao. Konstatacija je bila vise opste prirode i nije mi bila zelja da kazem da ti nemas mozga + sadrzi i rec "ako". Operation Flashpoint nije obican FPS vec neka vrsta simulacije borbenog okruzenja. Hajde, u zdravlju ti nama presao Princa.
 
Pitanje za crossfire-a.Si ti bio u nekom od pravih ratova, ili su ti pricali starije face.Da jesi, cisto sumnjam da bi bilo sta igrao od toga.
Ko razume, shvatice.
 
ja sam presao to bez gledanja ni te mape(nisam je ni video) iz treceg puta cheers
 
Minja je napisao(la):
Pa nisam mislio nista lose - a nisam te ni vredjao. Konstatacija je bila vise opste prirode i nije mi bila zelja da kazem da ti nemas mozga + sadrzi i rec "ako". Operation Flashpoint nije obican FPS vec neka vrsta simulacije borbenog okruzenja. Hajde, u zdravlju ti nama presao Princa.

Nisam ljut i nemam razloga. Tebi hvala na pomoci.
Pozdrav
 
Ja sam stao na 60%kad treba da se popne uz onaj konopac a isp[od vas je dvorana puna vode.Izgurao sam onu kocku ali sad ne znam gde da je turim :)
 
Nazad
Vrh Dno