Šta je novo?

Prince of Persia: The Lost Crown

Igrao sam kao blesav originalnog Princa kad sam bio klinac, one kasnije 3D verzije su mi bile očajne, gledao sam na njih kao bedni pokušaj da se unovči Tomb Raider manija koja je tada vladala. Ovo mi dođe kao lep povratak korenima franšize.
 
A dobri su bili Sands of Time i sl deca dva ne secam se kako se zovu... Ovo bi bilo dobro da izadje za tel
 
^
Ne znam sta smatras originalom, jer mnogi na Sands of Time gledaju kao "original" koji je kasnije nastavio
Mislim da sam neku iz originalne trilogije igrao '98 ali su za tadasnje 2d platformere uveliko zastarele mehanike...
Doduse te oldschool Dizni platformere, Jazz Jackrabbit, Oddworld, Blues Brothers Comix Zone (i slicne) i danas mogu da se odigraju i uopste nisu izgubili na gameplay sarmu...
 


Dobra igra, ali mislim da je 50-70e previse za nju, pogotovo sto je dugacka jedva preko 20 sati.

Ima demo da se skine i odigra, koga zanima.
 
50e je van pameti za ovu igru, ali 18eur za ubisoft+ ce da bude ok. Mesec dana je i vise nego dovoljno da se zavrsi.
 
Odigrao demo, brzo tece igra bas.
Super je, ali se sa ovom cenom mogu pozdraviti.
Ja imam Ubisoft connect, a nisam uzeo jos 3 evra skuplji plus, jer sam mislio da je razlika samo multiplatforma :)
 


TL;DR
Odlican gameplay
Prica je naslabiji element igre - pocinje odlicno (prvih par sati) i onda drasticno pada u ostatku igre
 


posle ovoga, dati im 50centi je previse
 
Sto volim kad me veliki izdavaci podsete da su sljam i da im nikada ne treba davati pare.
 
Evo najave za jos jednu igru iz ovog serijala
 
Nazad
Vrh Dno