Šta je novo?

PREY pomoć

djordje29

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruke
1,908
Poena
210
Osadoh ja zaglavljen,naime na nivou Centar gravitacije postoje neka dva mala meseca spojena nekim cevima iz koji isijava neka plasma,kud sad,ja sam se popeo preko tih cevi na drugu tu zemljanu loptu i stisno neko dugme koje je sad izgleda zatvorilo prolaz odakle sam došo,a kako da izađem odatle,kuda.Nigde mape,makar da im ukradem.:p
 
Mislim da treba da se vratiš, al aj ako ne prođeš, upaliću prej da vidim gde se ide:p
 
Da ali vrata neće da se otvore kroz koja sam došo,možda treba da sačekam malo.
 
Evo završio sam,igra je sjajna,prezadovoljan sam a i platio sam je neverovatnih 399 dinara:p,grafika fenomenala za 2006 godinu,asocira me na krizu na onom svemirskom brodu s tim što je ovde non stop tako,mjuza je preterana u onoj kafani.Topla prporuka i nadam se skorijem nastavku.:wave:
 
Eh, odigrao sam je dosad 3-4 puta, svaki put uživam kao prvi put, prejak naslov:)
Možda najmoćnija implementacica D3 endžajna, meni svakako i najlepša:D
Fina pričica, opušten glavni junak:D

Voleo bih da nastavak bude na ovom nivou, ma čak ni drugi endžajn ne treba:)
 
I ja sam bas gotivio Prey. Sve sto sam video od vesti za Prey 2 je par koncept slika nivoa kako treba da izgledaju pre godinu-godinu ipo.
 
Nažalost, takođe, kontam da se nije nešto previše prodavao, ali nije mi jasno zašto?
 
Nažalost, takođe, kontam da se nije nešto previše prodavao, ali nije mi jasno zašto?

Dobro se prodavao
In October 2006, 3D Realms CEO Scott Miller announced that the game is a commercial success on both PC and Xbox 360 with combined 1 million copies sold worldwide to date.[28]

Prey is ranked third on Game Informer’s list of The Top 10 Video Game Openings.[29]
 
E sad sam još više u rebusu:(
 
Pa s obzirom koliko dugo je igra bila u razvoju, i ko joj je bio izdavač, ne vidim razlog za čudjenje:) Očekuj nastavak 2016e :p
 
I to je čak dobro:p
 
Eh, odigrao sam je dosad 3-4 puta, svaki put uživam kao prvi put, prejak naslov:)
Možda najmoćnija implementacica D3 endžajna, meni svakako i najlepša:D
Fina pričica, opušten glavni junak:D

Voleo bih da nastavak bude na ovom nivou, ma čak ni drugi endžajn ne treba:)

Slažem se ništa nebi menjo,samo bi produžio tj.nastavio priču.Što bi naš narod reko ista meta isto odstojanje.:whip:
 
Nazad
Vrh Dno