Šta je novo?

Preporuka za neku dobru pucačinu?

maratonac

Slavan
Učlanjen(a)
30.07.2006
Poruke
112
Poena
319
Pošto baš i ne pratim mnogo nova izdanja igara,a volim da odigram dobru pucačinu tipa COD(COD2) ili Medal of Honour,a otkada su one izašle nisam primetio da je imalo nekih sličnih.
Ukratko može li neko da mi preporuči neku pucačinu a da nije sa elementima horora i sa čudovištima koja iskaču iza svakog ćoška :)
 
Fear ima elemente horora.
Ja bi ti preporucio S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
 
S.T.A.L.K.E.R. imam ali treba da nabavim bolju grafičku da bih ga igrao,a da mi ne secka non-stop.
Da li je moguće da nije izašla nijedna pucačina sa "normalnom" tematikom,pri tom mislim na WWII ili vijetnamski rat ili sl.
 
Jesi li probao Brothers in Arms 1 i 2?...
Medal of Honor Pacific Assault?
Imas GRAW 1 i 2, R6 Vegas od novijih, jesu zahtevniji, al mozes da probas...
 
Možda Battlefield. Bolesnih igara poput Doom-a i Fear ima koliko hoćeš, ali ono što ti hoćeš je u znatno manjim količinama.
 
Brothers in Arms sam probao ali mi se ne svidja jer ne mogu predvodim ceo vod,MOHPA sam prešao već par puta,a ove ostale ću morati da probam havla na savetima
 
Probao sam Man of Valor i nije mi se svideo.
Da li je neko probao Sniper Elite ili možda Delta Force:Extreme?
Ove sam igrice našao pretražujući na Gamespot-u i nisu imale loše ocene
 
Covek je trazio dobru pucacinu a ne dobar smor :)

Ja predlazem da probas Prey, zabava je zagarantovana.

Obrnuto. Ako se želi vrhunsko uživanje u pucanju, neka se igra FEAR. Ako se želi opušteno šetanje kroz nivoe, go ahead with Prey.
 
Vrhunsko uzivanje u pucanju? Na svakih 5 min? Vazi :D
 
Neverovatno. Ne, najbolje da uživa u generičkim protivnicima koji svaki čas istrčavaju pred nišan. Zaista je šteta što Fear ne nagrađuje one koji ga igraju na easy setovanjima i žele da samo projure kroz igru na brzaka.
 
Probao sam Man of Valor i nije mi se svideo.
Da li je neko probao Sniper Elite ili možda Delta Force:Extreme?
Ove sam igrice našao pretražujući na Gamespot-u i nisu imale loše ocene
Delta Force:Extreme je najvece djubre od igre koju sam igrao u poslednjih godinu dana.Inace misije su iste kao i u prvom delu,pored neprijatelja mozes da stojis a da te ne pogode cirka 5 min.(probao),fizike prakticno nema,sa motorom mozes da radis takve akrobacije da ti Trevis Pastrana nije ravan i ne mozes da padnes a kad si u skoku mozes da aktiviras padobran:):):)Da ne spominjem kako se oruzje ponasa:wall:
Probaj Commandos:Strike Force,nista posebno,tema je WWII,radice na tvojoj masini ali ponavljam nista posebno.Pozz
 
Ukusi su razliciti probaj:
- Vivisector Beast Within
- Quake 4
- Psychotoxic
- Hellforces
- Area 51
- Pariah
- Half Life 2
Vrlo tesko bez cudovista ima ih standardno.
 
Poslednja izmena:
Meni je od tih pucacina jedino u secanju ostao Return to Castle Wolfenstein
 
Ma care opali po Counter Strike Source sa botovima i uzivaces ...
 
Ja sam mislio da je You are empty nosilac zlatne maline? :D
 
ufff... :) to je toliko lose da sam je podsvesno izbrisao iz podsvesti :d
 
Poslednja izmena:
A Far Cry??
 
ja trenutno rokam Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Meni je extra igra
 
Probaj Red Ocean. Protivnici su ti ljudi i ima ih dosta. A mozes i The Mark, ako volis da ubijas ljude, a ovi pricaju na srpskom ( ubij, pogodi me, umri...). Kvalitet na stranu, kolicina je bitna. :)
 
Half-Life 2: Episode 1
Sin ?

Probaj, nece da boli.
 
Nazad
Vrh Dno