Šta je novo?

Preporuka za neki JRPG naslov?

Marko1996

Slavan
Učlanjen(a)
05.08.2011
Poruke
1,233
Poena
225
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 12400F @2,5Ghz + Cooler Master Hyper 212 EVO
Matična ploča
Gigabyte H610M S2H DDR4
RAM
Kingston Fury Beast 1x8GB DDR4 @3200Mhz i Kingston Fury Beast 32GB DDR4 @3200Mhz
GPU
Gigabyte RX 6600 Eagle 8GB
Storage
WD Blue SN570 1TB m.2 + WD Blue 500GB Sata + WD Green 120GB Sata + WD Blue 320GB + WD Black 500GB
Zvuk
Logitech zvučnici
PSU
LC Power Silent Giant 560W Bronze 80+
Kućište
Sama Blackfish
Monitor
Samsung LS27F354FHUXEN
Miš & tastatura
HyperX Pulsefire Dart Wireless + Razer Cynosa Lite Essential
Ostale periferije
UE49KS7000 & XSX
Tablet
Nokia T20 4/64GB
Mobilni telefon
iPhone 13 128GB
Pametni uređaji
Apple Watch Series 3 + Fitbit Charge 3
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Zanima me jel postoji neki JRPG za PC sa normalnom grafikom da ga odigram, da vidim dal je to za mene ili ne... Na YT deluje privlacno, ali dok ne osetis igru nije toto, pa ako znate neku bilo bi lepo da to podelite sa mnom i naravno da je SP
 
Preko dolphina cepaj Xenoblade chronicles.
Igrao sam ja na wii, dere igrica. Vidim da, kada se podesi na dolphinu, grafika krca, postoje cak i hd teksture da se skinu.
 
Valjda pod "normalnom grafikom" misliš na malo više western izgled igre ili?
Mada je meni kod JRPG pored izgleda i samog dizajna podjednako važan i borbeni sistem.
I od mene preporuka za Xenoblade, a probaj i na ps2 emulatoru Dark Cloud, FFX, FFXII.
Svaka od njih ima drugačiji sistem borbe, pa vidi sta bi moglo da ti se svidi.
 
Vagrant story za Psx. Pomalo zaboravljena igra ali odlicna.
 
Za PC imas novi Tales of Zestiria koji nije los (nije najbolja Tales of igra, ali svakako nije ni najgora).
Meni je svojevremeno jako legao The Last Remnant, ima izuzetan battle system, poprilicno kompleksan iako se u pocetku cini random, zaista nije. Sad moze da se nadje za dzabaka.
Ili mozes, kao sto je vec predlozeno, da skines pcsx2 emulator za PS2 i da biras :)

Edit: pretece me filipenko za The last Remannt :)
 
Poslednja izmena:
PS2 grafika mi bas I nije u planu :p Poceo sam da skidam FF XIII trilogiju, za sada mi je to bilo nekako najzanimljivije... A ako mi se svidi, videcu kasnije da predjem I Tales of Zestiria :)
 
The Last Remnant je po mom mišljenju najbolji, posebno što nije toliko japanski orijentisan, već je više blend JRPG-a i zapadnjačkog RPG-a, koliko toliko. Iskreno, ja bih se držao Filipenkovih preporuka, to je geslo od koga ne odustajem i to je zbilja sve što ti treba. Za sada mi se odlično pokazao i skroz sam zadovoljan njegovim razmišljanjima, videćemo šta će biti dalje.
 
A dok to obrne, mozda ce i nastavak moći da odigra na pc-u :)
 
Hvala na preporukama, sada imam jako lep izbor tako da imace sta da se igra :D
 
Slažem se sa preporukom za The Last Remnant. Odlična igra - uživao sam u svakom od 100+ sati koje sam spucao u istu. Odigrao sam takođe i prva dva dela FF XIII (planiram da uskoro kupim i treći), i meni su se prilično svideli, iako vidim da su mišljenja podeljena.
 
Od mene proporuka da zaobidjes jRPG igre. Smarackiji kombat sistem u RPG igrama ne postoji. Jedina igra zbog koje bi istrpeo to mucenje jeste FF IX koji ce uskoro na PC (ubedljivo najbolja Final Fantasy igra, daleko bolja i zanimljivija od izvikane sedmice i osmice).
 
Nazad
Vrh Dno