Šta je novo?

Preporuka za igranje na HD3200(zanrovi igara su u temi)

jonesba

Slavan
Učlanjen(a)
01.01.2007
Poruke
485
Poena
320
Dakle malo je u naslovu objasnjeno ali ja bi generalno da se zabavim malo sa starijim igrama(ili cak novijim ali manje zahtevnim tipa 2.5D pucacinama,platformama itd koje su kompleksnije i malo teze od ovih sa emulatora)

Daklem interesuje me preporuka za sledece zanrove igara koje ce bez problema da rade na konfi iz potpisa...

1.SideScroll pucacine tipa Contra(nedavno skinuo Bionic Commando Rearmed i odlican je pa eto neka vam on bude smernica od ovih novijih remake igara)
2.RPG tipa sto tezi,izometrijski pogleda mada moze i nesto tipa KOTOR-a ali da moze da se odigra na integrale(generalno bitno je sto vise opreme,armora,oruzja,itema i magije i da je naravno teska)
3.Igre tipa Zuma ako znate nesto tako zarazno slobodno preporucite...
4.Mogla bi neka RTS tipa Warcraft III ali sta je bitno u toj strategiji...da ja imam nekog Heroja koji je jaci od obicnih jedinica koji moze da se leveluje,ima iteme a i svidja mi se onaj tip levelovanja obicnih jedinica iz Battle for Middle Earth serijala...


Eto tako ako josh imate neku preporuku sta za odigrati na HD3200 molio bih da ispustite ovde na ovoj temi :smash:
 
Pod uslovom da je sideport vram 128mb, i da ne koristis frame buffer,
performanse hd3200 bice identicne geforceu 6600gt.
Sto znaci da ces imati na raspolaganju preko 5000 igara iz svih epoha i zanrova, do sada.
 
Nazad
Vrh Dno