Šta je novo?

Prelazak sa Androida na iOS

miler

Poštovan
Učlanjen(a)
20.04.2022
Poruke
257
Poena
65
Pozdrav! Postoji li neka aplikacija za potpuno prebacivanje podataka i aplikacija (onih koje postoje naravno) sa androida na iOS ali sa sve lozinkama da ne moram posle da se ulogujem posebno u svaku aplikaciju, jer se nekih pasvorda i ne sećam?
 
Hvala! Znam za tu aplikaciju, ali mi treba potvrda da li ona prebacuje i lozinke za aplikacije ili moram u svaku aplikaciju ponovo da se ulogojem, a za neke sam zaboravio i user name, a i password.
 
Ne. U Svim aplikacijama moraš ponovo da se uloguješ svojim korisničkim imenom i lozinkom.
 
Muka živa, zato verovatno i neću menjati telefon dok ne crkne.
 
Instaliraj Bitwarden, u njega ubaci sve šifre i posle se samo uloguješ na iPhone i imaćeš sve šifre (ne samo za iPhone, nego svuda, pošto je cross-latform)
 
Instaliraj Bitwarden, u njega ubaci sve šifre i posle se samo uloguješ na iPhone i imaćeš sve šifre (ne samo za iPhone, nego svuda, pošto je cross-latform)
Kako to misliš da ubacim? Da li je to aplikacija koja sama prepozna te šifre iz svih aplikacija na android telefounu pa ih povuče, ili ja moram jednu po jednu da ukucavam jer onda ne vidim poentu?
 
Moraš da uneseš.
 
Verujem da nisi u svakoj aplikaciji ulogovan sa sifrom, već sa npr. sa Gmail nalogom. Tako da ne moraš baš za sve. Ja sam to svakako uradio, zato što sam hteo da imam šifre na sigurnojem, objedinjenom nalogu i onda se samo biometrikom uloguješ. Možda ti to sad deluje kao vau, koji posao, ali na dugi rok pametna investicija svojeg vremena.

Uostalom, koliko si vremena potrošio tražeći rešenje svog konkretnog problema.
 
Verujem da nisi u svakoj aplikaciji ulogovan sa sifrom, već sa npr. sa Gmail nalogom. Tako da ne moraš baš za sve. Ja sam to svakako uradio, zato što sam hteo da imam šifre na sigurnojem, objedinjenom nalogu i onda se samo biometrikom uloguješ. Možda ti to sad deluje kao vau, koji posao, ali na dugi rok pametna investicija svojeg vremena.

Uostalom, koliko si vremena potrošio tražeći rešenje svog konkretnog problema.
Pa većina mi je sačuvana u google password manageru ali ima tih nekih aplikacija za koje bih morao da tražim promenu lozinke (ako se setim korisničkog imena). Moraću pre ili kasnije.
 
Nazad
Vrh Dno