Šta je novo?

Predlozite neku dobru igru, smorih se....

SW : Kotor = Star Wars - Knights of The Old Republic..;) - SJAJNA IGRA!!! :D
 
Dead Space obavezno, jos od System Shock 2 nisam igrao tako jezovito dobru igru.

hint: igrati nocu sa nekim finim 5.1 sistemom :zgran:
 
Poslednja izmena:
Freedom Fighters
Enclave
Myth 2

Sve preterane igre.
 
quakelive.com - instagib

nishta vishe ti ne treba ...
 
Iskoristi prednosti toga što imaš PC, pa skini neke dobre modove za tvoje omiljene igre.
99% su gluposti, ali onaj 1% ume da bude stvarno zabavan.
 
Call of Juarez Bound in Blood, Prototype, Bionic Commando, Overlord 2 ;)
 
uuuu freedom fighters, iliti red dawn koji igras!! cak i moj drugar koji neigra nista sem pes i warblade-a na kompu je poludeo za tom igrom!
 
Ja sam jedno 2 meseca proveo zablentavljen u The Last Remnant. Ako volis JRPG i ne smeta ti dosta grind-a, to je prava igra. Ima poprilicno nesvakidasni sitem borbe, ali kad ga skontas i malko dalje odes u igri, postaje beskrajno zabavan. Prica je klise, nista epohalno, ali je igra totalna gotiva. Ako imas masinu koja moze da svari UT3 engine, probaj. Inace dosta informacija o ovoj igri mozes da nadjes ovde.
 
nema igre i zanra koji ovde nije predlozen...postaje besmisleno...najbolje ti je da odes na sajtove i proverish ocene igara, gamespot ili ign i neces pogresiti iako su neki ovde spremni da pljuju po ocenama tih i slicnih sajtova o gamingu...ukoliko nekoliko hiljada da ocenu za neku igru i 10-tak sajtova izda svoje revjue sa ocenom onda definitivno prosek koji se prikazuje kao konacna ocena daje prilicno ubedljivu sliku kakav je utisak igra ostavila na populaciju...
Drugaciji pristup je da verujes nekim userima ili autoritetima jer znas da vam se ukus poklapa pa je dovoljno da isprartis njihove preporuke - ja praktikujem mix kada se odlucujem sta cu da igram gledam ocene i sta komentarisu pojedini useri pa se odlucim za igru...
Ovakav treed je nepotreban jer sve igre imaju svoje teme i nista se ovde ne bi reklo sto doprinosi bilo cemu, zato...
:wave:
 
Nazad
Vrh Dno