Šta je novo?

Predlog...

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
...da obavezno pogledate http://modbeast.temp.powweb.com/en/

U pitanju je igra Vivisector. Veoma, veoma obecavajuci horor fps nalik na Suffering. Pa kome se ovaj svideo...

Izlazi u oktobru.
 
Nista posebno. Cisto sumnjam da ce biti zapazena pored Doom-a, Stalker-a, HL2 (ako ih ne odloze po ko zna koji put). Ja polazem nade i u Call of Cthulhu (horor FPS u kojem nema nisana, vec se puca na osnovu osecaja ili kroz poseban "aim" mod, nema nikakvih statistika kao npr. health, kolicina municije, itd. i jos mnogo toga sto u igrama do sada nismo imali prilike da vidimo), kao i u ruski FPS You Are Empty. Pozdrav.
 
Nisam ni tvrdio da ce biti bolji od Dooma, HL i tome slicno...cisto ukazujem da postoji jedna dobra igra sa dobrom horor atosferom tipa Sufferinga koja ce za razliku od gore pomenutih jednog dana zaista izaci :)

Inace i ja cekam Call of Cthulhu ;)
 
Znam da nisi to mislio, ali ni ja nisam napisao da ce ta igra biti bolja ili losija od ove tri koje sam naveo, vec sam hteo da kazem da kad one budu izasle sumnjam da ce neko pored njih hteti da igra nesto drugo (barem ja mislim da necu). Meni se kod Vivisector-a nije bas preterano svidela grafika, a ja kod igara prvo gledam nju. Ne kazem da i drugi elementi (zvuk, atmosfera, AI, itd.) kod igara nisu bitni, ali prvo gledam grafiku i ako mi ona ne svidi, onda mi uzitak igranja nije potpun. To je moje misljenje. Pozdrav.
 
Kod horor fpsova meni grafika skoro uopste da nije bitna, vec atmosfera. System Shock 2, Nosferatu, Suffering itd. Uostalom uglavnom su mracne atmosfere i odvijaju se u klaustrofobicnim predelima/hodnicima pa i nije neka ogromna potreba za dobrom grafikom.

Btw mislis da niko nece hteti da igra nista drugo pored D3, Hl2 i Stalkera ? A sta kad se posle 2 dana predje D3, posle 3 dana Hl2 i posle 7 dana Stalker ? Sta onda ? :)

Pozdrav
 
Znam da su horor igre uglavnom dosta mracne i da grafika u njima nije u prvom planu, vec zvuk i atmosfera, ali npr. Doom je isto dosta mracan, a ima odlicnu grafiku. Opet kazem da nije sve u grafici (badava sjajna grafika ako je sve ostalo glupost), vec da su i drugi elementi igre isto dosta bitni. Razmazile su nas (barem mene jesu) ove nove igre sa odlicnom grafikom sto su izasle (tu prvenstveno mislim na Far Cry) i koje tek trebaju da izadju, pa sve ostalo sto je graficki manje atraktivno deluje glupo, sto naravno nije uvek tako. Sto se tice Vivisector-a nisam rekao da je igra dobra ili losa (to ce mo videti kada igra izadje). Toliko od mene. Pozdrav.

P.S. Predlazem ti da ukoliko nisi do sada gledao, pogledas screenshot-ove igre You Are Empty (www.youareempty.com). Po meni ova igra isto dosta obecava.
 
OptiPlex je napisao(la):
Btw mislis da niko nece hteti da igra nista drugo pored D3, Hl2 i Stalkera ? A sta kad se posle 2 dana predje D3, posle 3 dana Hl2 i posle 7 dana Stalker ? Sta onda ? :)

Pozdrav

Jel pokusavas da kazes da ce Stalker da ushije ove dve u pogledu trajanja gameplaya? Ipak mislim da bi Hl2 tu trebao da briljira.
 
I meni mirise da ce Stalker biti najduzi,malo kraci HL2 i najkraci D3.........
 
Ma nije bitno koliko ce koja dugo da traje, vec je bitno da budu dobre igre (u svakom pogledu) i da opravdaju tolika odlaganja.
 
Itekako je bitno kolko ce koja igra da traje,a ovo ostalo se podrazumeva.
100% sam siguran da ce sve 3 igre opravdati ocekivanja.
 
uuuuuu kad pomenuste Nosferatu!.......igra me je tako isekla par puta na pocetku -uzas!

jedini problem sa horror igrama je sto cim nabacis neku ozbiljniju pucu automatski rastu muda i onda samo ides i rokas....i nije vise to to.Ja bi stavio samo kolt u celoj igri pa da vidis onda bato!
 
hahaha!pa nisam ja bas toliko mlad kolko ti mislis bato....igralo se to kolektivno u cetvoro(posto je bio samo jedan sony).I to cim je izaslo,devedeset i neke,jebiga valjda sam bio drugi srednje ili prvi.Najjaca scena je kad ides onim hodnikom sa zavesama a kroz prozore TRASS!! ulete besni kerovi.....e tu smo ortaku sjebali krevet garant!
thnx za savet,u svakom slucaju

Moram da pomenem i fenomenalni Undying....odigrao vise puta.Prvi put me iscimao do jaja...svaki sledeci put cekao da me isto sranje iscima....brrrr
A znas sta je najludje-toliko sam duge sesije igranja te igre imao da kad legnem da spavam celu noc tripujem one hodnike iz glavne kuce i idem kroz njih i idem i nikako da ih prodjem...***** ti igricu!
 
ej ali pazite velika je razlika izmedju, pa recimo SF-horora (HL2,DOOM3,) i nekog sa pricom u starom dobu (undying,donekle painkiller)!!!
tacnije ja sam vise za neke mracne kultove,vampire,grobnice,gotske katedrale.... :)
nekako mi je "veci" horor kada te spopadne neko na groblju nego kada sav napumpan steroidima i oklopima i raznim oruzijima masatish neke mutante!!!
 
Nazad
Vrh Dno