Šta je novo?

Predlog da se uvede ignore thread opcija

Ivan®

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
4,894
Poena
785
Pošto vidim da je vrlo često prisutna na forumima, a nemamo je na bench-u, bilo bi lepo da se doda.

Tako bi teme za koje ljudi nisu zainteresovani manje smetale u dosta širokom new posts ili nekom sličnom prikazu. A i nekad prosto nervira da uopšte vidiš neku temu (svako ima neki takav lični ugao), a tema može da bude popularna i konstantno prisutna.

Možda čak i ignore forum za kompletan segment na forumu, npr. Ko ne želi da viđa teme o beloj tehnici - ne mora.

Pretpostavljam da nije teško da se doda, a ne smeta.

Thanks
 
Ako se bude razmisljalo o uvodjenu istog, glasam za ignore celog podforuma. Tema kao tema, jednu ignorujes, izadje druga u istom podforumu..
Znacilo bi dosta za "new posts" korisnike... tj. starije korisnike
 
Ovo bi smanjilo broj pregleda i komentara clanova.
Mnogo oblasti ja ne gledam ali me privuce naslov neke teme koji se pojavi na glavnoj strani foruma za tu oblast, pa onda bacim pogled na tu temu i posle uvatim sebe da komentarisem u temama o friziderima iako mi to nije bilo interesantno. Tako imam gomilu postova na temama koje mi nisu privlacne a verujem da se i drugi clanovi tako ponasaju.
 
Ako neko zeli da udje u belu tehniku, ucice kao indijana dzons u frizider tokom detonacije nulearke... unignore theme i to je to...
Jedan klik i bukvalno vidis i sve te poruke koje nisi mozda zeleo da vidis..
Uopste, koliko cesto kupujes frizider? Na 10-20 godina..?
 
Ako neko zeli da udje u belu tehniku, ucice kao indijana dzons u frizider tokom detonacije nulearke... unignore theme i to je to...
Jedan klik i bukvalno vidis i sve te poruke koje nisi mozda zeleo da vidis..
Uopste, koliko cesto kupujes frizider? Na 10-20 godina..?
Pa prvo udjes u temu frizideri jer ti je stari na izdisaju pa pretrazujes sta se pisalo.
Posle kupis frizider pa opet odes na temu pa napises utiske.
Posle kada se frizider pokvari ili nesto zeza trazis savet, i tako i za klime i za grejanje, racune za struju, koji mobilni ili opticki internet ....
Ja sam citave eseje pisao u takvim nekim temama koje iz prva ne bih ni zastao prilikom skrolovanja glavnog ekrana foruma.
 
Nazad
Vrh Dno