Šta je novo?

pop2 problem sa discom

Zvone

Slavan
Učlanjen(a)
12.04.2005
Poruke
230
Poena
320
Imam problem sa Princom tj sa discom za Sony 2.Disc bi trebao da bude pun tj do kraja narezan a ovaj sto ja imam je do pola i jednostavno dosao sam do pola igrice i ne mogu dalje.Da li neko zna da li disc treba biti pun ili je problem u necem drugom
 
Dosao sam do onog nivoa kada se Princ i ona devojka u crnom bore tj posle borbe ide animacija kako otpada glava sa jedne od cetri zivotinje i verovatno se otvara prolaz kojim treba ici dalje,medjutim posle toga meni igrica krece od pocetka...Ovu igru igram na Sony 2 pa neznam da li ima neke razlike od PC igre
 
Samo da dodam da je to nivo posle"The Empires"tj posle onog pescanog sata a devojka je u crvenom sa dva "macha"...
 
POP2 DVD uopshte nije pun, bash zauzima oko pola diska (2.8GB). Imash neispravnu verziju ochigledno....
 
Cuo sam da pop2 ima vise verzija a da je original samo sa punim discom,ali ako si sa tvojim presao igru onda ocigledno moj dvd disc nije redu...??!
 
Moram da te razocaram da ti nema spasa sa tim DVD-om kog imas. Ionako si do sada imao srece sto se nisi ranije zaglavio. Naime imao sam isti problem kao i ti a osetio sam i neke bagove pre toga ali sam se cesto snimao tako da sam se iz njih izvukao medjutim kod ovog nema spasa. Na netu je bilo dosta prijava tog problema i niko nije uspeo da ga resi. Kad pobedis devojku trebao bi da krene da te juri onaj monster (ne secam se imena) i imao bi otvorenu rupu nivo ispod. U ovoj bagovitoj verziji to se ne dogadja i zato ne mozes da nastavis igru. Probao sam milion puta da odradim tu borbu ali uvek je kraj bio isti. Opcije koje imas su:

- Probaj drugu verziju ako je neko ima (a uspeo je da je zavrsi)
- Kupi original (ona je logicno apsolutno ispravna)
- Ako imas mogucnosti odigraj je na PC-iju (to sam na kraju ja uradio, na srecu imam Logitech-ov Rumble Pad2 koji je veoma slican DualShock-u i po difoltu je u igri bio mapiran kao i DS na Sony-ju).
 
Hvala na odgovoru, vec sam izludeo sa tim,gde, kako,kuda....moracu da potrazim drugi disc a mozda i probam na PC mada nemam game pad.Koja je cena tog Logitecha ?
 
Zvone je napisao(la):
Hvala na odgovoru, vec sam izludeo sa tim,gde, kako,kuda....moracu da potrazim drugi disc a mozda i probam na PC mada nemam game pad.Koja je cena tog Logitecha ?

Mislim da je negde oko 25 evra dok je bezicna varijanta bila nekih 5 evra vise.
 
Nazad
Vrh Dno