Šta je novo?

Pomoc

lazio

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2002
Poruke
4
Poena
601
Zdravo!!!
Imam problem oko NBA Live-a 2001.Kad ga instaliram i startujem ekran se samo zacrni i onda moram da restartujem komp.U cemu je problem i kako ovo da resim?

P.S
Od konfiguracije imam Duron 700 Mhz,graficka karta je Vanta 16Mb, a OP je Milleniium Edition

pozdrav,
 
Kolka memorija?
Ja imam 707 celeron, 256 memorije, nVidia TNT2 M64, i ide glatko jer si crack-ovao?boom FX
 
Imam 256 MB.Jesam crack-ovao,mada posto ne igram puno igrice mozda sam nesto izostavio,pa mi reci u cemu se to crack-ovanje sastoji
 
lazio je napisao(la):
Imam 256 MB.Jesam crack-ovao,mada posto ne igram puno igrice mozda sam nesto izostavio,pa mi reci u cemu se to crack-ovanje sastoji
pa kopirash izvrshni fajl sa diska iz crack direktorijuma tamo gde si igru instalirao i to je to...

P.S. dobar ti nick, mora da jako mrzish romu?FX :D
 
ma tako sam i radio nego nece.Poludecu
P.S
Mrzim Romu?Mrzeti je jako slaba rec da izrazi moje osecanje preme njima.Imaju srece jer imaju dobrog trenera
 
I ja sam navijac Lazia, ali krcag ide na vodu dok se ne razbije, kaze narodna umotvorina.
 
Viva la Lazio!
A sad..
Tvoj problem moze biti bilo sta, od durona do ...recimo drajvera za graficku karticu... probajk da nadjes txt u koj se upisuje svaki put kad startujes i tamo pise sta je problem, ovako, naslepo , mozemo doveka...
 
Nazad
Vrh Dno