Šta je novo?

Pomoc za Star Trek Bridge Commander !!!

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Zaglavio sam se na 23. misiji, tj. na prvoj misiji 7 epizode kada ulazim ostecen u bitku za spas Starbase 12 i kada na jedvite jade oteram brodove ulete mi freighter-i sa eksplozivom, 6 ili 8 njih i nema sansi da stignem da ih pobijem pre nego sto udare bazu ama bas nikako. Ljudi molim za pomoc, preklinjem...itd. ;)
Nisam verovao da cu ovo ikada reci ali...:( ...i sifre dolaze u obzir !
Pozdrav i hvala unapred
 
filipenko je napisao(la):
Zaglavio sam se na 23. misiji, tj. na prvoj misiji 7 epizode kada ulazim ostecen u bitku za spas Starbase 12 i kada na jedvite jade oteram brodove ulete mi freighter-i sa eksplozivom, 6 ili 8 njih i nema sansi da stignem da ih pobijem pre nego sto udare bazu ama bas nikako. Ljudi molim za pomoc, preklinjem...itd. ;)
Nisam verovao da cu ovo ikada reci ali...:( ...i sifre dolaze u obzir !
Pozdrav i hvala unapred

Da je tesko, tesko je, ali nije nemoguce. :) Targetuj odmah treci ili cetvrti freighter, posto prva dva sigurno ne mozes da stignes da unistis, dakle cim se pojave interceptuj :))) treci, stavi 125% na phasers i engines i koristi manual fire. Pokusaj da ih gadjas u prednji deo, jer ih tu i stanica pogadja. Iz par pokusaja bi trebao da uspes da ih unistis sve (osim prva dva). Ako se dobro secam, tu se i Enterprise pojavi posle nekog vremena, sto jos olaksa stvari.

p.s. ako mislis da je to tesko, iznenadices se kad vidis poslednju misiju;)
 
A evo i cheat-ova (to sam vec ranije postovao):

Start the game with the -TestMode command line parameter. Start the game and click on the new "Test Only" button. Any mission may now be selected. During game play, bring up the tactical display and enter one of the following codes to activate the corresponding cheat function.


Effect Code
God mode [Shift] + G
Damage targeted subsystem by 25% [Shift] + K
Repair targeted ship [Shift] + R
10 Quantum Torpedoes (only if ship can use them) [Shift] + Q
 
Blagodarim. Probacemo.
P.S. jel moze sa Target subsystem cheatom da se unisti brod ?
P.P.S koliko jos ima misija ?
Igra rula...
 
Mislim da posle te, imash josh jednu,u kojoj jurish glavnog Kardasijanskog baju.Kad i njega skrkash,celavi francuz ce ti reci nekoliko lepih rechi,i to je to...
 
Nazad
Vrh Dno