Šta je novo?

Pomoc oko countera (source) !!!

IcY_R

Slavan
Učlanjen(a)
09.01.2005
Poruke
210
Poena
319
Botovi nece da mi rade!!! :mad:
Znam da je bilo odgovora na ovu temu i sve sam procitao.Medjutim kod mene nece :S: .Prvo ukucam -console i consola radi ukucam add_bot i ispise mi gresku:
error:create bot O( ili O slovo ili nula ali nije bitno) failed
sta da pokusam dalje!?
Jel ima neko ideju?
 
Kucash bot_add!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ne add_bot!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
Vidim koliko si procitao! :smash: :smash:
 
Da li ti to radi na svakoj stazi?
Ako ne onda kucash nav_generate!Posle toga izadjesh i udjesh ponovo i kucash bot_add! trebalo bi da radi!
 
@shtaps
kliknes desni klik na ikonicu countera izaberes properties i u polje target dodas
(razmak) -console
Posto mi nije uspjelo sa siframa bot_add i td. cackao sam malo po internetu i naisao na botove za source.Fajl tezi oko 17 MB i sve to lijepo prekopirao i rade ko ludi :d :d
 
Ajde linkuj te botove. Prvi put cujem da ima botova (eksternih, ili kako vec da se izrazim...) za CSS.
 
svarno mogao bi da stavis link ka tim botovima.
 
A ima li koji server za pomenutu igru.Sinoc sam trazio al bez uspjeha...
 
sad cu videti pa ti reci da li sam zadovoljan
 
Prilicno sam siguran da ovi botovi nece raditi kod mene (Hoodlum verzija) posto nemam folder u koji treba da otpakujem zip.. Ako neko ipak uspe da ih pokrene neka javi kakvi su u odnosu na defaultne.
 
Ahaha dobar si, ima ih mali milion. Za sta ti treba konkretno?
 
pa znam da ih ima milion, zato i trazim neki sajt sa bar dobrom vecinom komandi. Secam se da sam uz Counter Strike 1.5 imao skoro sve komande u compu. Za neke i nikad nisam bio chuo. Poz ;)
 
Nazad
Vrh Dno