Šta je novo?

Pomoc molim u vezi strategiskih igara

ljubisa03

Slavan
Učlanjen(a)
05.04.2007
Poruke
36
Poena
304
Molim vas za pomoc.
Ja bas nisam toliko upucen u zanr strategiskih igara pa bih vas molio da mi preporucite neki naslov koji sadrzi sledece elemente....
Da ima kampanje i kvestove,obavezno da sadrzi neki oblik sakupljanja materijala, kao drvo, zlato, ruda, itd.... Po mogustvu da je novijeg datuma i srednjevekovnog ili fantasy okruzenja.
Verovatno ima ovakvih tema od ranije ali i game-ponuda je svaki dan sve bolja.
Naravno nije za mene vec za mog sina koji me vija da mu nadjem tako nesto.
Hvala najlepse
 
Age of Empires 3
Age of Mythology*
Sins of A Solar Empire ( nema kampanju, ali je zanimljiva )
Ground Control 2
Medieval 2: Total War
Lord of the Realms 3*
Stronghold*
Knights of Honor*


*nije baš ''novijeg'' datuma
 
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II
 
Spellforce ti je kombinacija strategije i rpg dela sa kvestovima.
 
Čekajte, zar Ljubiša nije tražio nešto novije? Sve je to staro preko 5 godina... Zar se više ne prave takve igrice ili se samo vama ne sviđaju?
Pitam jer baš dugo nisam čuo za neku dobru strategiju...
 
Nasao sam samo spellforce 2, W-craft 3 sam instalirao i skroz je dobra, mada moji klinci su ocekivali nesto malo komplikovanije.
Pokusacemo i ostale naslove... Hvala svima sto ste odvojili vreme... Nadam se da ce biti i neki noviji naslov...
 
Pozdrav Ljubisa, posto si pomenuo skupljanje zlata ruda, drveca mogu da ti predlozim Anno 1404 i Anno 1404 Venice (ekspanzija). Obe igre su novijeg datuma, ali su komplikovane i traze posvecenost. Nadam se da ces se zabaviti..
 
Čekajte, zar Ljubiša nije tražio nešto novije? Sve je to staro preko 5 godina... Zar se više ne prave takve igrice ili se samo vama ne sviđaju?
Pitam jer baš dugo nisam čuo za neku dobru strategiju...

Ni ja nisam cuo za dobru strategiju novijeg doba koja ispunjava kriterijume ove teme, zato sam i predlozio naslov star skoro 10 godina.
 
Nazad
Vrh Dno