Šta je novo?

Pomoc Jedi Knight 2

Dr.SunRaiser

Čuven
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
56
Poena
609
Stigoh do nemam pojma kog nivoa(2-3) uglavnom neki kanjon je u pitanju,lete neki "avioni" na sve strane a zadatak je da se iskljuci protivazdusna odbrana,neka dva topa koja pice ko luda po "avionima"(usput izubijah sijaset robotcica,covekolikih likova,i dva ogromna robota),iskljucih PVO i iz nekog mitraljeza skrsih topove i dalje nemam pojma sta treba da odradim.Ima nekih 4-5 zatvorenika na nekoj platformi do kojih nemogu da se popnem,u zadatku pise da treba da se sastanem sa nekim ali gde...
Ako je neko presao ovaj deo bio bih mu zahvalan vec 3 dana se smaram sa ovim delom i nemam vise inspiracije sta bih mogao da probam.
 
Odigraj ponovo taj nivo, od pocetka.. Desava se da se igra tu ubaguje... Moraju vrata koja su preko puta (ona velika) tih zarobljenika, da ti se otvore kad pridjes, ide animacija na engine-u, a tvoju Jane ti..... ma necu da ti otkrivam....

Samo odigraj ponovo... od pocetka nivoa...
 
byMaX je napisao(la):
Odigraj ponovo taj nivo, od pocetka.. Desava se da se igra tu ubaguje... Moraju vrata koja su preko puta (ona velika) tih zarobljenika, da ti se otvore kad pridjes, ide animacija na engine-u, a tvoju Jane ti..... ma necu da ti otkrivam....

Samo odigraj ponovo... od pocetka nivoa...

E pazi tu dole negde ispod topova su ti vrata na koja ranije nisi mogao da udjesh a sad cesh moci tako da se proshtaj tu i naci cesh na hsta mislim..
 
Meni se desila ista stvar.
Kad se uniste topovi treba da se pojavi brod i pokupi one zarobljenike...
Jedino resenje je da se nivo odigra ponovo...
 
Eto vidis, dva glasa za ponovno igranje... Tezak je taj gejmerski zivot...:D
 
hmmm..i ja sam se motao 3 godine tu bezvze dok nisam nashao ta vrata..pa ne mozesh direktno da se popnesh na brdashce na kome su zarobljenici..morash da dodjesh alternativno.. Ne znam tachno gde su ta vrata jel sam ga odaaavno preshao ali prosto sam siguran u to. Kada prodjesh do brdashca onda te napada Dessan..jel tako?
 
Kada se spusti brod gde su zarobljenici treba se vratiti u hangar pored topova. Vrata na koja se nije moglo ranije uci bice otvorena.
A onda sledi animacija...
 
bas me zanima sta bi bilo da cheatom uzmem sve force pwere i light sabre i borim se sa dessanom... dal' bi mogao neki otpor da mu pruzim :)
 
benchgirl je napisao(la):
Meni se desila ista stvar.
Kad se uniste topovi treba da se pojavi brod i pokupi one zarobljenike...
Jedino resenje je da se nivo odigra ponovo...

Odigrah ponovo ceo nivo i pojavio se brod,prvi put nije i tek onda se otvaraju ona vrata za nastavak stvarno je bag u pitanju.
Prosao sam obuku za sile nasao mac i kreuo u fight i opet sam zaglavio ako je opet bag u nek idu u p.... m...(Lukas)
Preziveo sam onaj bar sve izubijao izasao napolje pentrao se po zgradama i vise nema ni zive duse na mapi i opet treba nekog da nadjem boom
 
uu tu je caka da se mnooogo penjesh.. treba da stignesh do jedne sobice u kojoj je voda i imash presecene kablove za struju koji su direkt u vodi i kada ih malo skratish onda cesh moci da prodjesh dalje..
Tu su i dva pa recimo krana na koje treba da skoknesh da aktivirash hover kolica koja ce dalje da te odvedu...

E sad sam totalno bio jasan :D
 
kada izadjes iz bara (gornja vrata), idi levo, pa levo i prati uzani put koji ce te dovesti do zgrada sa druge strane onog ambisa. tu kokaj koga i kolko oces, pritiskaj prekidace i tako dalje. pazi se snajpera!
 
Miroslav je napisao(la):
kada izadjes iz bara (gornja vrata), idi levo, pa levo i prati uzani put koji ce te dovesti do zgrada sa druge strane onog ambisa. tu kokaj koga i kolko oces, pritiskaj prekidace i tako dalje. pazi se snajpera!
Sve sam to prosao i poubijao sve snajperiste i stigo sam do neke letelice u kojoj su bila 4 vanzemaljca koje sam naravno ubio i letelica je ostala da lebdi i kao malo se priblizi pa malo odalji i satro treba da se istripujes da mozes da naskocis na nju ali za malo...
Pa onda kao neka dva semafora,kad se okrenes prema njima pokazuje da upotrebis silu i kad probas ono nista.
 
pa treba skociti na tu letelicu, pa onda sa nje na onu visu zgradu... tu se valjde negde prodje pa ides kroz onaj stakleni prolaz (gde stoji eksploziv) na drugu stranu... ajde ako ti nije problem da veceras bacis save pa da provalim sta dalje, nisam bas svez sto se tice tog nivoa

[email protected]
 
E pa tu kada prodjesh taj staklenik imash ono shto sam ja naveo malopre..iskljuchish struju i onda mozesh da navuchesh preko vode mostic.. Skoknesh od mostica gore na platformu iznda i tu cesh naleteti na jedno R2D2-a koga onako krvnichki gurnesh da padne u ambis ;) i tu pritisnesh jedan prekidach i kran koji se nalazi neposredno ispod tebe ce se malo pomeriti tako da cesh opushteno moci da padnesh na njega..
 
benchgirl je napisao(la):
Kada se spusti brod gde su zarobljenici treba se vratiti u hangar pored topova. Vrata na koja se nije moglo ranije uci bice otvorena.
A onda sledi animacija...

Ala sam pametna... Vocko, kad nas vodiš na klopu.... (D)
 
byMaX je napisao(la):
Ala sam pametna... Vocko, kad nas vodiš na klopu.... (D)

Kakve sada ja veze imam sa ovim ???? Da nije bilo muzzy-a, da kaze da je gospodjici danas rodjendan, ja ovde ne bih bi zasao...
Anyway sad ce padne neka para 1.oktobra, pa cu onda moci, naravno ako vi mozete...
 
MAD_MUzzY je napisao(la):
Ili je... em ... ne, ne smem ni da pomislim :D

Lepo sam ti rekao da ne pokusavas da se setis toga sta je bilo, posto i sam znas da je bilo bolno... :D
 
Nazad
Vrh Dno