Šta je novo?

Pomoc i saveti za nekoga ko prvi put ulazi u svet MMORPG

@Killbane

Nisi me razumeo, time sto sam naveo smorio na 20. lvlu nisam mislio nista tipa tolikko je kratko, vec samo da sam eto izlvlovao lika da ne bude da pricam napamet.
Tako je koncipirano i to mi je ok, svidja mi se jer se vodis po prici i sve je to uradjeno dobro.
Nego je mene smorilo to sto na na max lvlu ne mozes sam da radis vecinu questova a nije mi merak da vodim henchmene svuda sa sobom. Takodje ako se dobro secam (ja sam ga igrao kad je dosao kod nas tako da se ne secam bas) maksimum za poslednje misije je bio 16 ljudi (valjda 2 ona tima po 8) i to samo kad se ima onaj favor ili sta vec. U to vreme je meni licno bilo takvo igranje s konja na magarca posto sam uporedo igrao u WoWu raidove od 40 ljudi, tako da GW nisam dublje igrao.
Sad mi doduse nije ni bitno MMO zanr vise ne igram.
 
Sve je to stvar licnih afiniteta. Ja licno Guild Wars uglavnom igram kao single player, tj i da je single player igra rado bih je igrao. Sa ovim herojima su uradili pravu stvar tako da party od zivih igraca nije vise presudan za zavrsetak neke misije, tj ako neko zeli da igra sa zivim ljudima moze ali ne mora. Mene licno igranje sa zivim igracima smara i ako igram sa njima igram iskljucivo sa svojim prijateljima. Uvek se mogu naci cool ljudi, ja sam recimo bio u veoma dobro guildu ciji je sef bio americki policajac, ali broj bolida na koje mozes naici je daleko veci pogotovo u igrama tipa WOW i LOTRO koji vise privlace mladje igrace. Dok sam igrao D&D online bilo je stvarno super likova i bilo je zadovoljstvo igrati sa njima, pretpostavljam da je tako i sa EVE posto je prilicno kompleksna igra i privlaci ozbiljnije igrace.
 
Poslednja izmena:
jel znas sta znaci mmo??? zasto bi to igrao single dodjavola??
 
Kao sto sam i rekao jer mi se svidja igra i njena prica. Osim GW-a nista drugo vise ne igram jer me smara,)
 
wow je mama, LOTRO je TATA!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno