Šta je novo?

Philips televizori

The One - 80.000din za 60Hz TV. Kakav rip-off!
@Radiant
Ako si ga kupio online njihova je obaveza da preuzmu TV (u prve dve godine) od tebe. Ili da ti plate troškove ako sam organizujes.
Mada rizikujes oštećenje u transportu za koje će reći da si ti kriv jer nemaš adekvatno pakovanje.
 
The One - 80.000din za 60Hz TV. Kakav rip-off!
@Radiant
Ako si ga kupio online njihova je obaveza da preuzmu TV (u prve dve godine) od tebe. Ili da ti plate troškove ako sam organizujes.
Mada rizikujes oštećenje u transportu za koje će reći da si ti kriv jer nemaš adekvatno pakovanje.
Pa da, zbog toga ne bih da ga saljem... Izmislice da ima fizicko ostecenje il nesto. Koliko sam razumeo, salju neku obicnu kurirsku sluzbu, tako da su dobre sanse da bi se stvarno ostetilo u transportu.
@Radiant
Koji TV je u pitanju?
Philips 58PUS8546
 
707 me od skora forsira prilikom svakog buđenja iz standby moda na update. Ima li nekog razloga da ga ne updatujem?
 
Ja sam mu dozvolio, verovatno bi stalno smarao, kao što to rade mobilni telefoni kad dođe update. I mene nervira ta nemogućnost da otkažeš automatsku proveru update-a.
Kad ideš na opciju dodaj paket streaming, šta ti nudi?
 
Da li zna neko koja zemlja treba da se izabere za DVBC kanale da bi TV memorisao kanale u Srbiji. U pitanju je 39PFL3870H/12...unapred hvala.
 
Nazad
Vrh Dno