Šta je novo?

Phantom Blade Zero

Insomnium X

Slavan
Učlanjen(a)
16.12.2011
Poruke
1,828
Poena
265
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel Core i7-11700F + CM MasterBox MasterAir MA612
Matična ploča
ASUS PRIME B560-PLUS
RAM
Kingston Fury 32GB 3200MHz
GPU
Gigabyte RTX 3060 Gaming OC
Storage
Kingston KC2500 250GB + 500GB SSD
Zvuk
Logitech Z623
PSU
Chieftec Element Series 700W
Kućište
Cooler Master MB600L V2

 
Kotam da će se ovo svideti klincima, međutim evo kako stvari ovde stoje što se mene tiče.

Pre svega ja baš nisam oduševljen animacijom, jer sve te azijateske igre imaju isti sindorm. Uvek držanje figura odnosno kretanje i tračnje izgleda čudno ili u najmanju ruku neprirodno. A osim toga ima perterano naglašenog tumbanja i okretanja koji totalno nadrealno izgledaju. Bliži su crtanim filmovima nego realističnom i ubedljivom kretanju. Mačevanje izgleda interesantno i na momente efektno to stoji, ali ni tu nisam nešto oduševljen prevashodno zato što su pokreti toliko brzi pa sve nekako izgleda smuvano. Tipičan azijatski pristup koji apsolutno ne preferiram. Nakon svakog izvedenog pokreta treba da postoji mini pauza kako bi mogli da procesuiramo šta se dogodilo, a pokret treba da bude jasno vidljiv, prirodan i tečno animiran. U većini azijatskih igara ovog tipa, često nedostaje barem nešto od prethodno navedenog i onda to jednostavno nije to. Najčešće su pokreti prebrzi i bez pauze, ili su nejasni - nelogični, a najčešće su u izvesnoj meri neprirodni.

Ono što ja smatram vrhunskom animacijom koja sadrži sve gore navedene elemente, takođe dobrom grafikom i fajtom je demonstrirano u prezentaciji za igru Blight Survival.

 
Oba su mi na vish listi,više navijam za Blight,al se bojim da će da ga ukake,imam taj neki filing
 
Vrh Dno