Šta je novo?

Pes 2016 i Fifa 2015 rezolucija

reksoNa

Cenjen
Učlanjen(a)
07.03.2014
Poruke
502
Poena
170
Postoji li ikakva mogucnost da napravim da mi je slika preko cijelog ekrana a ne da mi ostaju crne praznine i gore i dole? Bilo koju rezoluciju u settings da stavim isto je.. High rezolucija monitora mi je 1280x1024.
 
Pre nego što pokreneš pes16, uđi u folder gde si instalirao igru, tamo imaš ikonicu settings.
Nju pokreni i namesti rezoluciju koja ti odgovara i imaš opciju full screen da štikliraš.

Za fifa15 ne zna kako ide, ali verovatno u opcijama imaš takođe opciju full screen.
 
Vec sam naveo da sam tamo isao i pokusao svaku rezoluciju, opet je slika ista samo se kvalitet mijenja.
 
Treba bi biti negdje ratio da mijenjas sa 16:9 u 4:3 ako se ne varam.

mvKd4OV.png
 
Probao sve rezolucije, u fullscreen nemoguce da se razvuce preko cijelog ekrana.. Kada stavim window mode na 16:9 od ivice do ivice je ali ne mogu tad da uvecam na fullscreen sa alt+enter, a maximize button unisti rezoluciju..
 
Ovo ne radi na PES 16... Nema dodatnih rezolucija. Ni nVidia Experience ne moze da prepozna Pes pa da preko njega mijenjam. Nije valjda da cu morat na pola ekrana da pikam pes...
 
GPU scaling? idi u NV control panel i tamo imas sva podesavanja.
Imas i opcije a imas i "overdrive" da sam podesis program ili igru kako da skalira.

Screenshot (47).png
 
Poslednja izmena:
Dzaba, ni to nikakav efekat nema.. shvatio sam da nije problem u igricama vec u svemu, kad odem u windows podesavanja i promijenim rezoluciju na manju on tad napravi crne praznine i na monitoru. Znaci monitor i grafa se ne slazu nikako...
 
Nazad
Vrh Dno