Šta je novo?

PES 2008 - Prvi shotovi

psaras

Čuven
Učlanjen(a)
04.04.2005
Poruke
4,982
Poena
545
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
pes2008_logo_wt_jpg_jpgcopy.jpg


Evo malo shotova, verovatno dolazi u novembru k'o i svake godine. Izlazi za PC, X360 i PS3.

http://technorati.com/photos/tag/PES+2008

http://www.winningeleven11.blogspot.com/
 
Fudbalu ne fali ništa... razvija se onoliko koliko programeri znaju, ne koliko hoće... Malo po malo, mic po mic, ali jer PES svaki put sve bolji, realniji, igriviji, lepši...
 
Ovo ce da bude vrlo zanimljivo
bas me zanima kako ce povlacenje za dres da izgleda u toku igre
cak je i trava drugacija
 
Jedva cekam ovaj stari me smorio :S:
Psarase komso vidim da si zagrizeni PES-ovac, jesi li zainteresovan za jedan set pro utakmica > ja vs ti :) recimo nedelja poslepodne?
 
Poslednja izmena:
Jedva cekam ovaj stari me smorio :S:
Psarase komso vidim da si zagrizeni PES-ovac, jesi li zainteresovan za jedan set pro utakmica > ja vs ti :) recimo nedelja poslepodne?

Ma sve moze, al nikako ove nedelje imam neki popis na poslu, zauzet sam ceo vikend :( Dogovoricemo se.
 
Fudbalu ne fali ništa... razvija se onoliko koliko programeri znaju, ne koliko hoće... Malo po malo, mic po mic, ali jer PES svaki put sve bolji, realniji, igriviji, lepši...

to je i cela poenta ovog serijala i njihovog nacina poslovanja, kontam da imaju puno ideja koje bi ubacili ali namerno na kasicicu ih ubacuju svake godine da bi se igraci uvek iznenadili necemu novom
 
Ja to uopšte nisam rekao.

Da, jeste, izgleda kao da sve daju na kašičicu, ali ja uopšte ne verujem u teoriju zavere.

To su i dalje nizovi jedinica i nula, poenta je što programeri svake godine uče neke nove stvari i ubacuju ih i to je to, ništa više.
 
znam da nisi rekao ali takav sam ja licno utisak stekao jos od sony keca od kad postoji fudbal, uvek kad izadje novi deo pojavi se neka nova finta, nacin izvodjenja slobodnog udarca itd...ali ako je tako kao sto ti kazes mogu misliti kakav ce biti fudbal za recimo 3-4 godine :p
 
Interesuje me da li će PES 2008 biti potpuno nova igra ili samo nadogradnja na prethodni?
Poslednje 2 verzije imaju maltene istu hardversku zahtevnost i mogu da se teraju na high na današnjoj najjeftinijoj mašini (ipak je to u suštini igra od pre 2 god).
Svidja mi se ovo povlačenje za dres, daje realniju sliku utakmice. Dosad si mogao da držiš ramenom/rukom protivničkog igrača ali samo kad si s njim u liniji - ako ti pobegne, ne gine uklizavanje s leđa = crveni. Pitanje je samo kako to će povlaćenje za dres biti odrađeno.
Sviđe mi se i ova slika u slici.
Iako je PES6 (po meni) trenutno najbolji fudbal - ima puto toga za popravku - nadam se da će sve te sitnice biti sređene u novoj verziji.
 
Poslednja izmena:
Meni na onim slikama igra ne izgleda nista specijalno a mislio sam da ce biti makar duplo bolja grafika jer ipak su to next gen konzole.
 
meni pes nikad nije bio nesto lep. ali je zato jednostavno jako dobar :)
 
PES je uvek dobar , ali malo bolje grafike nikom ne bi skodilo . Samo kada bi malo vise paznje posvetili grafici napravili bi jednostavno najbolju igru ;)
 
Vec je opako pocelo da me smara sto moram da skinem 2gb textura da bi igra licila na nesto
 
Ajoj samo kukate, a kad izadje "Jao kako je dobra igra, svidja mi se ono, svidja mi se ovo, dobra zezancija za drustvo uz pivo (sada uz bolju i lepsu grafiku :D)"

Just chill, igra bice hit, bas sam se zapitao kad ce neki nastavak PESa, fala bogu da su izbacili bar neke shotove...

FIFA 2007 any1? :smoke:
 

Prilozi

  • drogba.jpg
    drogba.jpg
    196.7 KB · Pregleda: 171
  • drogba2.jpg
    drogba2.jpg
    212.5 KB · Pregleda: 153
  • JVM_PES2008.jpg
    JVM_PES2008.jpg
    80.7 KB · Pregleda: 181
  • scanvw6.jpg
    scanvw6.jpg
    110 KB · Pregleda: 191
Poslednja izmena:
jeste li provalili kako su preimenovali beka liverpula u Mehmet Aurelio. ha ha ha ha, uvek se kocim od smeha kada dodje novi pes, a patcha jos nema, kako su smesna imena igraca...
 
Pa mnogo su skupe licence engleskih klubova :)
 
Evo malo filmića:

http://www.youtube.com/watch?v=xhUiMICFlGQ

Inače - po svemu sudeći - biće to nextgen fudbal i hw zahtevnost će nekoliko puta porasti - nadam se ništa spektakularno. (PES6 je zaista zahtevao skromnu mašinu)
 
Samo neka dođe, moja konfa će to lako podneti :)
 
Zvezda u novom Pes-u

Japanska kompanija Konami priprema polako ali sigurno novi materijal za Pes 7 koji ocekujemo da ce se pojaviti do kraja godine na trzistu.Vest koja ce sigurno obradovati sve navijace Crvene Zvezde jeste da ce po prvi put od kada Pes izlazi jedna nasa ekipa uci medju default timove na pes-u bez dodataka i bilo kakvih peceva.Posle razogovora sa Konamijem oglasili su se i predstavnici Crvene Zvezde:

- "Konami" nam se zvanicno obratio sa ciljem da se u narednom izdanju najpoznatijeg serijala fudbalske simulacije pojavi i Crvena Zvezda. Ukoliko dodje do dogovora, a verujem da hoce, milioni klinaca i poklonika ove atraktivne igrice imali bi priliku da izaberu Zvezdu, uzivaju i pobedjuju - kaze Stefan Ivanovic, direktor marketinga crveno belih.
 
posle fudbala koji su prikazali bolje da je ne ubacuju :(
 
Meni nije bitno kako izgleda - samo nek PES ostane najbolja simulacija fudbala. Po nekim nezvaničnim informacijama - minimum za high setovanja će biti 6600gt - što će reći da će svaka aktuelna konfa sa nvidia 7300gt i boljom grafom terati i novi PES na max.
 
Poslednja izmena:
Ma to je nebitno za igru,bitno da nas ima:).Svaka im čast:banana:.

Nego,igra na šotkama ne izgleda ništa specijalno.:S:

E Mister svuda te ima gde se zvezda pominje ;)

Slazem se sa konstatacijom u vezi shotova, jos nisam naisao na neke hires ingame shotove,da se lepo vidi kako ce igra stvarno da izgleda.
 
Ma to je nebitno za igru,bitno da nas ima:).Svaka im čast:banana:.

Nego,igra na šotkama ne izgleda ništa specijalno.:S:

Izgleda da PC i Xbox dobijaju port sa PS2, a ne sa PS3.
Prisustvo Zvezde je posledica neobaveštenosti Japanaca, a da nisu mnogo bolji od Amerikanaca jasno govori i ovaj slučaj, gde su ubacili neki klub samo zato jer mu je njihova Tojota sponzor, iako ga nije bilo nigde ovih godina, a i dalje ga nigde nema...73% bodova za rejting Srbije prikupi Partizan :S: Čak i ove sezone su 6 bodova Partizana iz mečeva sa Zrinjskim priznati i otišli u rejting zemlje. Zvezda toliko neće skupiti, sve i da uđe u Ligu Uefa...

Ajmo Žuko, ajmo Dijaro, cepaj Moreiro...! :d :)
 
Poslednja izmena:
Izgleda da PC i Xbox dobijaju port sa PS2, a ne sa PS3.

Nemam pojma.Moguće.Negde sam pročitao da je od PS3 verzije port ali ovo ne deluje tako,ko zna.A za drugi deo posta sam samo video neke tačkice,moguće da ti font nije odgovarajući mom:d.
 
Nazad
Vrh Dno