Šta je novo?

PES 2005 problem

Duke Nukem

Slavan
VIP član
Učlanjen(a)
10.02.2005
Poruke
1,224
Poena
349
Dakle instalirana igrica je radila na mashini iz potpisa savrseno 2-3 meseca,a kad sam juce,PO PRVI PUT ubo joystick da bi igrao protiv ortaka,igra se pokrene,ali zabode tj. izadje u windows nekad cim pocne utakmica,pri prvom faulu ili cim neko da gol,jednostavno,bez ikakvog obavestenja o erroru iskoci desktop,a od igrice nista... :wall:

Ali da ironija bude jos veca,kad sam skinuo joystick,restart,pokrenem ponovo igru,o5 mi se desava da iskoci na desktop... :crash:
To se takodje desava i kad idem na Esc. pa pokusam da promenim nesto,znaci jednostavno iskoci ili se ponekad zakoci pa moram u restart

Sta bi mogao biti uzrok ovome?
Deinstalirao dam joystick iz dev.mgr.,reinstalirao igricu,gasio USB iz bios-a ali nista ne pomaze...

Svaki predlog je dobrodosao... :)

Pozdrav,

Milos.
 
I meni se to dešavalo. Izbriši sve save-ove osim OPTION FILE-a (a možeš i njega ako imaš drugi sa pravim imenima igrača) iz C\Document and settings\User\My Documents\Konami\...\folder 1. Ako ne želiš trajno da izgubiš save-ove onda ih prvo backup-uj pa ih onda obriši i probaj da igraš. Meni je to pomoglo, ne znam zašto. Ako ti ne pomogne onda vrati save-ove nazad i probaj nešto drugo. Javi šta si uradio.
 
Poslednja izmena:
Bravo care!!!

Resio sam problem brisanjem onih save-ova...

Hvala...
 
Nazad
Vrh Dno