Šta je novo?

PC CASE - DIY - Ima li ko da to radi?

jonesba

Slavan
Učlanjen(a)
01.01.2007
Poruke
485
Poena
320
Pozdrav društvo posle duže vremena :)

Otvaram ovu temu,pošto bezuspešno pokušavam da pronađem kućište koje mi odgovara ( inverted micro-atx, visina max 39cm, providna stranica , orijentacija kućišta sa leve )
Dolazim na ideju kreiranja sopstvenog kućišta, naravno samo na ideju pošto pretpostvaljam da sam to ne mogu napraviti.

Ono što me zanima postoji li neko u Srbiji ko to radi kvalitetno, tipa da sasluša moje želje, pogleda neku skicu kako bi to trebalo da izgleda i da se takvo nešto napravi?

Verujem da tako nešto košta ali ako se radi kvalitetno i što bi rekli ''po meri'' nije problem dati novac :)

Unapred zahvalan, za sve ideje i sugestije sam tu :)
 
Ocekujem da sigurno neces naci kuciste kakvo ti odgovara, a zanima me sta ce ispati od teme.
Ja sam na KP nasao prilicno pedatnog lika za rostilj (Goran iz NS), ali kontam da za kuciste treba red velicine precizniji rad i drugaciji alat, nisam siguran da li ces naci tako nesto
 
Već 2-3 meseca gledam kućišta ( trenutno imam CoolerMaster Q300L ) , jedino koje je zadovoljavalo moje prohteve jeste Silverstone RL08 ali njega je nemoguće nabaviti :)

Generalno sviđa mi se ideja da imam nešto unique , znam da tako nešto košta , ali voleo bih konačno kućište onakvo kakvo želim pošto svakom trenutno nađem manu ( od HDD cage, gubitka prostora, nepotrebnih gabarita, loše pozicije I/O portova ili nekih koji mi ne trebaju ( audio npr ) itd itd itd ) da ne spominjem levu orijentaciju kućišta...
 
Imas par izvrsnih case modera na forumu, pitaj ih, nista ne gubis.
 
Tek sad videh i stigoh da pišem :) Odlično znači ima nade :D Čim smislim , šaljem otprilike moju želju :) Pa da vidimo da li je izvodljivo :)
 
Nazad
Vrh Dno