Šta je novo?

PAYDAY 2

well...
 
Posto vidim da je dosta ljudi uzelo Payday 2 evo da koristimo ovu temu da se nademo pa da igramo zajedno. Moj steamid je rerna63 i dodajte me, trenutno sam lvl 50.
 
Pozdrav! I ja sam nedavno uzeo igru, jel igra jos neko ovo? Nick na steamu mi je roxxx1991 , bacite add...
 
Igra li neko ovo?
Uzeo sam pre neki dan pa ako neko hoce da igra, nek me add na dovla92.
 
Kolko ovde mapa ima obicna verzija verzija bez dlc-ova? Kada odem na online mapu ispadne da imam 1000 zadataka a to se izgleda sve vrti na 5,6 mapa. Takodje ne kapiram one opcije dole levo sto stoji gde imam neke kontakte da odaberem pa onda misiju gde palacam za svaku tu misiju da bi je igrao.
 
Nemas ti nikakve zadatke. Imas daily-je i weekly-je, al njih imas 2, 3 max.
Sto se tice mapa, mozes da igras vecinu bez dlc-ova. Kad odes na buy contract videces mape koje su ispisane crvenim slovima, njih ne mozes da kreireas ali mozes da ih igras ako ih neko drugi kreira.
U principu mozes da igras sve mape i bez dlc-a, samo ne mozes da ih kreiras ti licno. I nemas dlc upgradove za oruzja, maske itd.
 
To nisam znao da mogu sve mape da igram. Posto sam hteo da provalim kolko mapa imam koje mogu da igram tj. kreiram ali nigde da vidim neki pregledam spisak. Dosta je konfuzno to odradjeno.
Svaki put kada ja hocu da kreiram misiju uvek se placa kontakt?
 
Vidim da je sada na akciji preko steam-a, isplati li se uzimati? Obecava li zabavu, odigrao sam par partija bas je kul :)
 
Po meni jedna od najboljih multiplayer igrica za taj novac. Dosta je zanimljiva i treba vremena dok se ne provale sve cake i kad mislis da si ih provalio upadne ti neki lik koji ti objasni :D

Ima dosta toga za budzenje, skilovi, oruzja, infamy, misije mozes da prelazis na nekoliko nacina i treba dosta vremena dok se ne savladaju sve mape. Ja sam bas dosta igrao svaki dan i dosta toga sam naucio. One lake mape sam prelazio za 2, 3 min sam, a svidja mi se to sto koliko god da si dobar, potreban ti je tim koji isto zna za neke mape.

Moja preporuka svakako, pogotovo sad kad je na snizenju.
 
Ozivljavam staru temu...
Hocu da igram sada ovu igru, ali nesto mi nikako ne ide u glavu... Igrao sam prvi deo odavno. Bas odavno. Tamo je bila kao neka kampanja sa single misijama i to je to. Jel ima to u ovom drugom delu ili ne? Tj, da li se sve svodi na neki multiplayer sa ostalima ili sta vec...?
 
Neee da si oziveo staru temu, nego si mu j mamu... Al aj da ti odgovorim. Imas i single misije isto kao u kecu, a imas i isto to samo u multiplejeru. U sustini Payday ko payday nema mnogo Bog zna sta promena (ne mogu oni da izmisle toplu vodu tu jer je vec izmisljena) mozda koja misija vise, neko oruzje, maska, i naravno bolja grafika sa svakim novim delom. I to ti je to. Manje vise sve sto si imao u kecu, imas u dvojici, i sad u trojici, samo naravno sa lepsom grafikom, nekim novim skinovima, misijama itd itd.
 
Nisam je mnogo oziveo, samo 7,5 godina :) Svakako hvala za odgovor.
OK, znaci, Payday kao Payday. U kecu sam bas uzivao i sa merakom sam ga peglao, ali jos uvek u dvojci ne mogu da se snadjem gde su te single misije :) Dobro, tek sam ga instalirao pa cu tek da ga malo prostudiram. Vidim da ima tona nekih DLCova, a to su, pretpostavljam, neke nove misije, pljacke...itd.
 
Evo ovako slika kaze iljadu reci :D
Screenshot_1.jpg
Kliknes na crime.net offline to su ti single misije, a sam crime.net to to je multiplayer ;)

Nakon toga ti se pojavljuje ovaj ekran i tu biras misiju tako sto kliknes na nesto od ovih imena sa kruzicima... Ove zute lobanje, ti oznacavaju tezinu misije
Screenshot_2.jpg
Sto se tice DLC-ova, to su ti uglavnom neka nova oruzja, skinovi, maske, misije, i imas neke mod(cheat varijante) ;)
 
Nazad
Vrh Dno