Šta je novo?

Patike - naručivanje i iskustva - izbegavati sajtove "robna marka" srbija online (Zabranjeno traženje vaučera / zamena - instant ban)

Što ne bi trajale, napravljene su da se terorišu trčanjem, šetnja je za takvu patiku ništa. Ja sam 38 uzeo za šetnju za bagatelu. Jako lepa patika i ima krampončiće, može i van asfalta.
Ubacili ste mi crva, gledam sad te Pegasus na N-Sportu, prevashodno za šetnju i opštu namenu...
Koje biste preporučili između Pegasus Air Zoom 39 za 8000, Pegasus Air Zoom 40 za 8400 i React Pegasus Trail 4 za 9500?
 
Mislim da ti ne treba trail. Ovo dalje nemam pojma, meni 38 super.
 
U pogledu udobnosti i komfora za setnju nema razlike izmedju 39 i 40, uzmi one koje ti se vise svidjaju.

Trail nisam nosio.
 
Gledao one Nike Juniper 2 i ne mogu da verujem da za njih u par radnji i online imaju isključivo brojeve 42 1/2 i 44 a između toga ništa!
Probao oba broja i 42 1/2 me stežu (ne previše ali nije prijatno) a 44 ima baš dosta prostora kod prstiju - više nego inače.
 
Па имају те бројеве јер су само они остали, то је патика од прошле или претпрошле сезоне.
Ја узех данас 42-ку.
 
Pa to ti kažem - da li je moguće da su ostali ti brojevi (naravno i +/-) a da su ovi između toliko traženi da ih nigde nema.
 
Ове што сам ја узео и ове боје испод, показује да све те имају 43 број. Е сад ако нема ту код тебе, једино онлајн да поручиш...
Screenshot_20240415-210304.png
 
Za trail varijatnu kome Nike leži, pristojna cena, malo teža patika, naravno nema na pola broja...
 
Ne, ovo je više prolećno/letnja patika, za blage staze.
 
Па имају те бројеве јер су само они остали, то је патика од прошле или претпрошле сезоне.
Ја узех данас 42-ку.
Da budem iskren masa stvari oko online kupovine na njihovom sajtu je užasna!
Registrujem se, deset puta su mi slali verifikacioni kod za loyalty program, unesem ga ispravno u roku od par sekundi i svaki put kaže "Neispravan kod"!
OK krenem da kreiramo porudžbenicu i pošto mi ne odgovara isporuka na adresu odaberemo paketomat koji mi je na stotinak metara od stana uz plaćanje pouzećem, kaže da ako naručujem na paketomat ne može plaćanje pouzećem! Dobro, izaberem plaćanje karticom, nigde ne nudi da se unesu podaci za platnu karticu (Visa) već samo za loyalty i gifton karticu koje naravno niti imam niti mogu da verifikuje.
Umesto na paketomat odaberemo preuzimanje u prodavnici i potpuno ista situacija kao i za paketomat - ne može plaćanje pouzećem (u njihovoj prodavnici!), nema platnih kartica...
Posle kažu da kod nas online prodaja radi svuda kako treba...
 

Prilozi

  • Screenshot_20240418_145022.jpg
    Screenshot_20240418_145022.jpg
    54.5 KB · Pregleda: 24
EDIT: Na telefonu nije htelo nikako da radi i da mi ponudi platnu karticu dok je na računaru prošlo iz prve.
 
Da budem iskren masa stvari oko online kupovine na njihovom sajtu je užasna!
Registrujem se, deset puta su mi slali verifikacioni kod za loyalty program, unesem ga ispravno u roku od par sekundi i svaki put kaže "Neispravan kod"!
OK krenem da kreiramo porudžbenicu i pošto mi ne odgovara isporuka na adresu odaberemo paketomat koji mi je na stotinak metara od stana uz plaćanje pouzećem, kaže da ako naručujem na paketomat ne može plaćanje pouzećem! Dobro, izaberem plaćanje karticom, nigde ne nudi da se unesu podaci za platnu karticu (Visa) već samo za loyalty i gifton karticu koje naravno niti imam niti mogu da verifikuje.
Umesto na paketomat odaberemo preuzimanje u prodavnici i potpuno ista situacija kao i za paketomat - ne može plaćanje pouzećem (u njihovoj prodavnici!), nema platnih kartica...
Posle kažu da kod nas online prodaja radi svuda kako treba...
Pa poruci na kucnu adresu i placanje pouzecem ali kad te kurir pozove ti kazi ostavite mi u paketomatu.
 
Već sam naručio za paketomat a nisam siguran da kurir sam može da generiše onaj broj potreban za otvaranje paketomata.
 
Ne ostavi kurir sam, on vrati paket u magacin, pa ga nakon toga preusmere u paketomat,ume to da potraje nekoliko dana.
 
Ma velika je to zezancija kad je vreme u pitanju...

Btw onovo probao na telefonu čisto probe radi i neće i dalje da mi otvori opciju koju mi je bez problema dao (i daje) na kompu...
 
Bas tako, ako si u skripcu sa vremeno, preusmeravanje na paketomat moze biti rizicno, zna bas da se oduzi.
 
Nazad
Vrh Dno