Šta je novo?

Pandora's box

Johnny B.

Slavan
Učlanjen(a)
26.05.2005
Poruke
2,221
Poena
380
Zna li neko da li u opste mose da se aktivira igrica Pandoras Box na "intelovim" racunarima? Non stop izbacuje kao da nema potrebnu platformu direktx-a ili sta vec.
 
Pa imas li instaliran poslednji directX? Hm, Pandora Box, zar ne bese to ona bas stara igra, iz vremena windows98 jos? Mozda ima problem sa compatibilnoscu, ako pokusavas da je pokrenes na XP-u, probaj da namestis compatibility mod.
 
Kakve veze ta igra ima sa "intelovim" procesorima? Ne kapiram sta si hteo da pitas. :zbun:
Igru sam igrao jos na Celeronu 1, na 98ici. A cini mi se da ima problem kompatibilnosti sa XPom. U svakom slucaju, uradi ono sto ti je leksa predlozio.
 
Ja sam je igrao na celeronu 900,na 98-ici bez problema.Igra ima problema sa XP-om:

Pandora's Box: "Application Is Not Compatible with Windows XP" Error Message When You Start Game.
To resolve this issue, download and install the Pandora's Box Update for the game's English version (Pandora10a.exe), or for the French version (Pandora10a.exe), or for the Japanese version (PandoraJ10a.exe). To do this, see the following Microsoft Web site:

http://www.microsoft.com/games/pandorasbox/downloads.htm
 
Mister_D je napisao(la):
Ja sam je igrao na celeronu 900,na 98-ici bez problema.Igra ima problema sa XP-om:

Pandora's Box: "Application Is Not Compatible with Windows XP" Error Message When You Start Game.
To resolve this issue, download and install the Pandora's Box Update for the game's English version (Pandora10a.exe), or for the French version (Pandora10a.exe), or for the Japanese version (PandoraJ10a.exe). To do this, see the following Microsoft Web site:

http://www.microsoft.com/games/pandorasbox/downloads.htm

Ja sam je igrao na 3 razlicita racunara XP SP1 i SP2 bez problema, sa dotičnim updateom..
 
Poslednja izmena:
Ok. Probacu. Stvar je u tome sto na svim AMD-ovima radi, a nije htela da radi ni na jednom Intelu (novijem) da se pokrene. Pobacu to sto ste mi predlozili.
 
Baraba je napisao(la):
Ok. Probacu. Stvar je u tome sto na svim AMD-ovima radi, a nije htela da radi ni na jednom Intelu (novijem) da se pokrene. Pobacu to sto ste mi predlozili.

Pa nije valjda da jos uvek imas Intela? c c c :d
Salim se, ali cisto sumnjam da je bas procesor (odn. platforma) problem. Probaj ti prvo taj update pa posle vidi sta ces dalje...
 
Pa i ja sumnjam da je procesor u pitanju ali sto jes,jes i kod mene i kod prijatelja radi na XP SP2 i imamo AMD-ove...
 
Ma nije procesor, ja sam igrao na dva celerona, jedan sa intel a drugi sa sis cipsetom
 
Pa, ja vam kazem jedno, vi.....
Ja imam AMD i u to nemojte da sumljate, ali sam ubacio kod devojke na celerona 2.0 i kod drugara 1.7 i nije htela da radi igrica. Radila je na jednom Intelu 400mhz.
Jos nisam probao ovo, pa vam dajem samo taj odgovor. Javicu vam sta je bilo.
 
Ja sam pre 2 godine u igraonici instalirao doticnu igricu ali samo na jednom duronu na 800 ili kolko vec bese. Windows je na svima bio 98se ali samo na duronu je htela da radi dok na celeronima 1,3 nije htela kao ni na intelu 1,7 .
 
Vrh Dno