Šta je novo?

painkiller-cemu tarot karte?

FTA

Slavan
Učlanjen(a)
20.04.2004
Poruke
104
Poena
319
to je pitanje, + imam 256 rama a trazi 384.igrica ide fino,cak i na 1280(imam 2.0 cel,gf 4mx 440)dok se ne pojavi vise nakaza,a tad uspori i cak mi se 2 puta restartovao komp.to mi se nije pre desavalo(samo iskoci u windows).da li je to do RAM-a? preinstalirao sam igru,smanjio pola efekata,i prvi nivo-groblje presao.sad je vreme za spavanje,a i necu da prelazim dok mi neko ne javi za tarot(mrzi me dvaput).hvala.
 
Ma opusteno sa tim klartama, one su tu cisto da bi imalo nesto koliko-toliko smisleno da se skuplja:)
Ja sam za celu igru skupio 2-3 cini mi se i nisamih nikad upotrebio....Jedna kao ima nesto da ti nanose samo pola stete kad te spiche ili tako nesto...
Zaboravi te karte i rokaj;)
 
jos jedna pomoc.kako da predjem onog lika gde vatra izlazi iz onog grotla?znam da nisam presao ni 0,1% igre ali sta cete,ne igram bas ove igre.
 
e najgori si od svih majke mi:) pazi kad si spao na to da ti ja kazem sta ces dalje:D
pucaj u plafon u zvezdu i tada ce kroz taj otvor da prodje zrak svetlosti...
E TAJ zrak njega ubija;)
dakle stani na samu ivicu sacekaj da ti pridje ali pazi da te ne zvekne po glavi i taman kad zamahne ti skoci desno na neke male merdevine i VOILA!

pozdrav
 
sto se tice tarot karata ima ih finih!
recimo usporava vreme sveta pa si ti do 4x brzi(nesto kao bullet time efekat) pa recimo produzava vreme ostajanja dusha, pa soul sucker(po meni najbolja-gold karta) sa neke lepe daljine ti privlaci dushu tako da se ti lagodno shetash kroz nivo a one se samo skupljaju :) ima finih stvari od tih karata
p.s. ako zelish igru da predjesh na najtezem nivou treba da sakupish 23 tarot karte shto je ultra tesko :)
 
e broze,pazi kad si najbolji:presao sam pola igre dok si ti to napisao-opasno je laka-
samo cekas da ti dodju na nisan.al ajde da je odigram pa da je brisem.
P.S.- atmosfera je odlicna.pogotovo na 5.1.vozdra!
 
e mojne sad da se vadis, garantovano nisi provalio foru nego sad kao dok ja pisem ti si se setio da pucas u plafon ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :whip: :smoke:
 
Ljudi sad sam i ja zaglavio :sceptic:

Na nivou Millitary Base ima ona raketa pa spustio sam se do zadnjeg sprata gde su motori iste ali neznam gde dalje ???
 
ajde bre malo kreativnog pristupa;)
ajde jos malo se potrudi pa cu da ti kazem ako bas ne uspes sam:D
 
Man at arms je napisao(la):
Ljudi sad sam i ja zaglavio :sceptic:

Na nivou Millitary Base ima ona raketa pa spustio sam se do zadnjeg sprata gde su motori iste ali neznam gde dalje ???
ne treba da ides dole nego gore , gde joj je glava i tamo ces izaci na polje!!!! ako mislimo ne isto!!!
:D
 
Hmm do glave neznam kako da stignem (ako mislim tako gde je municija za rocket ?) grrr i hate puzzles on fps :)
 
Brate imas merdevine na zidu pogledaj malo i ja sam tu zastao na nekuh pet minuta,a tarot karte sluze da se otkljuca najtezi nivo tezine(trauma)treba da se skupi 23 black tarota!Ja sam skupio nekih 15 komada na nightmeru a presao sam igricu sad kao treba da se vracam i da prelazim neke nivoe da bih igrao na najtezem nivou,smor :)
 
Nazad
Vrh Dno