Šta je novo?

Pacman

strahinjas

Slavan
Učlanjen(a)
01.02.2005
Poruke
499
Poena
345
Ima li neko dobru staru(po mom misljenju)igricu PACMAN ali u pravoj verziji koja je bila na Comodoru 64?Jes` da sad imam GTA SA ali mogu nekad i da se opustim i uz PACMAN!

Hvala!Poz!
 
Da li neko zna gde moze da se skine ova igrica za mobilni telefon, a da nije onaverzija u kojojultra ludackom brzinom lete oni sto te jure?
 
Shto u verziji za C64 kad je prava verzija sa automata, a ima i to (mame)..
 
Taj flash PacMan moze da se igra samo on-line ali kako mogu da ga skinem sa neta,pa da ga igram kao sve druge igre (kada nisam na netu)?
 
A jel zna neko gde moze da se skine neki novi pacman sa lepom grafikom?
 
daj bre ocu tog PacMana!dajte adresu gde moze da se skine kao flash igrica,ili jos bolje ko zna kako mogu da skinem flash pacman sa adrese http://www.ebaumsworld.com/pacman.html?kad odem tamo,mogu samo da je igram na netu,a ja bi i kada nisam na njemu.thanks.
 
strahinjas je napisao(la):
Ima li neko dobru staru(po mom misljenju)igricu PACMAN ali u pravoj verziji koja je bila na Comodoru 64?Jes` da sad imam GTA SA ali mogu nekad i da se opustim i uz PACMAN!

Hvala!Poz!


Strahinja imam cak tri verzije PacMan-a i sve su regularne probaj ovu pa se naigraj do mile volje.
Pozdrav i uzivaj. :banana:

P.S. Ako jos neko zeli neku staru igricu moze i na PM rado cu mu je poslati iz bogate arhive koju posedujem.

Pozdrav!
 

Prilozi

  • PACMAN.rar
    795.6 KB · Pregleda: 61
E ajde molim te astrolože (kad si se već nudio)stavi nam link gde možemo da downloadujemo PacMena sa lepom grafikom,da je uradjen u flashu,znaci nesto kao sto ima na http://www.ebaumsworld.com/pacman.html pa da mogu da ga ogram i kad nisam na netu.Ajde ili daj link ili cu ti na PM poslati svoj e-mail pa mi ti to posalji.Hvala ti unapred!
 
chox je napisao(la):
E ajde molim te astrolože (kad si se već nudio)stavi nam link gde možemo da downloadujemo PacMena sa lepom grafikom,da je uradjen u flashu,znaci nesto kao sto ima na http://www.ebaumsworld.com/pacman.html pa da mogu da ga ogram i kad nisam na netu.Ajde ili daj link ili cu ti na PM poslati svoj e-mail pa mi ti to posalji.Hvala ti unapred!


Choxe nemam linka a i zaboravio sam gde sam sve skidao. Evo ti jedan takav kakav trazis. :banana:

A i ostali bi mogli zatraziti po neku legalnu malu igricu sto bih rado i ucinio.
Dakle navali narode sve za dzabaka. :)

P.S. Javi da li je to sto si mislio.
 

Prilozi

  • PACMAN.rar
    212 KB · Pregleda: 44
strahinjas je napisao(la):
Ima li neko dobru staru(po mom misljenju)igricu PACMAN ali u pravoj verziji koja je bila na Comodoru 64?Jes` da sad imam GTA SA ali mogu nekad i da se opustim i uz PACMAN!

Hvala!Poz!
A mozes i da odes na c64.com pa skini bas taj za commodore 64
 
Marexe pa lepo ti je Driver objasnio da je pravi ili originalni PacMan za Mame konzole.
Ali ne vredi kad je covek u nesto ubedjen. Inace najbolji i najinteresantniji PacMan je sa Amige 1200 i to u verziji AGA. Novi remix, odlicna grafika kao i zaraznosti igranja PacMan-a moze da se skine sa www.alawar.com
Ko zeli mogu mu poslati mailom a tezak je oko 2,5MB pod uslovom da je stvarno zaljubljenik u ovu igricu da ne cimam ovaj dialup bez veze.

Pozdrav
 
Ma naravno da je Driver objasnio i sve je to O.K.ali je na pocetku post covek trazio verziju za C64 a na njemu je da odluci koju ce verziju da skine(a moze i sve).I da napomenem da sam igao tu igricu i na automatima i na c64 i na amigi a ima je i za mob.tel. Pacman i tetris su ne unistivi
 
Vrh Dno