Šta je novo?

Pa nek' neko kaze da Zastava nije svetska firma...

stvana

Čuven
Učlanjen(a)
29.01.2002
Poruke
41
Poena
604
Inace slika je iz Contract JACK multiplayer demoa...
 
Ficus je prvu premijeru imao u igri No one lives forever 2.Samo mi nikako nije bilo jasno odakle u Japanu?
 
BTW, primetite da je volan sa desne strane.Bice da je Zastava izvozila fice i na Englesko trziste :D
 
Pa ovo je isti onaj ficko, kao u NOLF2, iz Ogulina!
 
Sad cu da ih prijavim i zgrnem veliku lovu! :d
 
delimir je napisao(la):
Verovatno je u pitanju FIAT, a ne fica.

Beše to FIAT 600d ili ti po naški Zastava 750 tj. fikus :D
 
Ne ne... bas je Zastava u pitanju, kao i u NOLF2!
 
Ako malo bolje pogledate, na modelu se nejasno razaznaje sa leve strane "zastava" a sa desne strane ima staru YU nalepnicu.... :happy:
 
Pa ova igra i jeste nastavak NOLF2, na neki nacin tj. radili su je isti ljudi, i osmisljena je nesto kao predah do pojave nove Kate.
Tako da miskim da je ovaj fikus isti onaj s pocetka NOLF2!
 
Kako to da na nalepnici pise YU a volan s desne strane?`Po nalepnici znaci da se to vozilo vozi u jugoslaviji, u cemu je stvar onda? :mrgreen:
Mislim da neko treba da posalje mail razvojnom timu igre sa porukom "malo ste se zaj**ali" :whip :smack: :d
 
petri je napisao(la):
Kako to da na nalepnici pise YU a volan s desne strane?`Po nalepnici znaci da se to vozilo vozi u jugoslaviji, u cemu je stvar onda? :mrgreen:
Mislim da neko treba da posalje mail razvojnom timu igre sa porukom "malo ste se zaj**ali" :whip :smack: :d

Ima kod mene, ovde u naselju, neki tip vozi Rover-a sa volanom na desnoj strani, ali on ima inostrane tablice...

Ne znam da li bih sada mogao recimo da kupim taj Rover, prebacim ga na srpske table i vozim po Srbiji. Da li je po propisu i tako to (da me ne zaustave panduri i kazu da prebacim volan na levu stranu :) )...
 
delimir je napisao(la):
...
Ne znam da li bih sada mogao recimo da kupim taj Rover, prebacim ga na srpske table i vozim po Srbiji. Da li je po propisu i tako to (da me ne zaustave panduri i kazu da prebacim volan na levu stranu :) )...

Veoma moguće i da bi mogao. Pre neki dan videh tipa u Peugeotu 306 volan na desnoj strani, a BG table :eye:
 
@ Delimir
Moze volan da bude i na zadnjem sedistu... nema problema :d
 
delimir je napisao(la):
...



Ima kod mene, ovde u naselju, neki tip vozi Rover-a sa volanom na desnoj strani, ali on ima inostrane tablice...

Ne znam da li bih sada mogao recimo da kupim taj Rover, prebacim ga na srpske table i vozim po Srbiji. Da li je po propisu i tako to (da me ne zaustave panduri i kazu da prebacim volan na levu stranu :) )...

Ujak mi je pricao o tome davno, vec se ne secam tacno, ali mislim da nema problema sa volanom na desnoj strani (dokle god vozis na istoj ;P )
Ali takav auto mozes, valjda, da dobijes samo ako ga kupis u zemlji gde se vozi na levoj strani. Kako je onda zastavin fica za YU oznakom mogao da ima volan na desnoj strani? jedino da ga je (taj sto je vozio) kupio u, recimo, engleskoj? :mrgreen:
na to sam mislio :wave;
 
I meni je malo nelogicno..ali mozes da registrujes kola na nase table sa volanom na desnoj strani...ima ih vec dosta po BG-u...
 
inace igra je nolf2, samo sto je nova prica a i misije :)
 
Jeste i nije NOLF2. Jeste po endzinu i celom grafickom okruzenju, ali nije posto nema Kate, a i igras za snage zla kao placenik ili si infiltriran medju njih (gledao sam pregled igrice pre pra meseci).
Nista bez Kate!
 
Nazad
Vrh Dno