Šta je novo?

Otkriveni Ubisoftovi planovi

starac

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2005
Poruke
5,186
Poena
495
Prije par dana na Internetu se javno dostupna pojavila Ubisoftova datoteka teška 2 GB o kojoj nitko ništa nije znao. Iako je ubrzo uklonjena, nekoliko osoba uspjelo ju je "skinuti" u cjelosti nakon čega su pustili glas koji se brzo proširio.

Naime, spomenuta je datoteka sadržavala promotivne materijale, skice i slike iz nadolazećih Ubisoftovih naslova, dok najzanimljiviji dio predstavlja tehnološki demo Far Crya 2. Čelništvo Ubisofta još uvijek istražuje kako se ovakav propust mogao dogoditi, a dok oni razmišljaju, evo što nam ova izdavačka kuća sprema za blisku budućnost:

Assassins Creed
Far Cry 2
Far Cry PSP
Far Cry Wii
Lost
Naruto 360
Open Season
Prince of Persia 4
Rainbow 6: Vegas
Rocky PSP
Splinter Cell Conviction
Surf's Up
Star Wars PSP
Shaun White Snowboarding
Teenage Mutant Ninja Turtles
Teenage Mutant Ninja Turtles GBA
 
Kakvo pravljenje przenica... "Nakratko dostupna". 2 GB su svukli za to kratko vreme, a sasvim slucajno su se zatekli bas na pravom mestu i "nisu nista znali o njoj"...

Zivi bili, pa videli ista od ovoga uskorije vreme. Hype
 
Far Cry 2, Prince of Persia 4, Splinter Cell Conviction

VAU! :zgran: Nacekacemo se mi posteno, ali bice vredno cekanja ;) Cudi me da nema na P2P mrezama tih 2Gb :trust:
 
Planovi? Open Season je vec izaso.
 
Poslednja izmena:
Kakvo pravljenje przenica... "Nakratko dostupna". 2 GB su svukli za to kratko vreme, a sasvim slucajno su se zatekli bas na pravom mestu i "nisu nista znali o njoj"...

Zivi bili, pa videli ista od ovoga uskorije vreme. Hype

Cim nesto svane na netu ima zaludjenika koji kopaju i skoro istog trenutka po stavljanju stvari na net javljaju svima preko foruma. A mozda su i imali dojavu od insidera, ko zna :)
 
A mozda je sve (jeftin) marketinski trik?
 
Ubisoft i jeftini marketinski trikovi? Ma neeeeeeeeeeeee... Nikako. Sta vam pada napamet? To je samo pitanje biti na pravom mestu u pravo vreme...
 
Poslednja izmena:
Nije valjda da se jos nisi smorio od splinter cella i princa od persije???

Igrao sam samo prve delove i obecao sebi da cu igrati nastavke, ali nikako da stignem, tako da svakom nastavku se radujem k'o malo dete iako znam da smara i necu ga igrati ILI ce imati neki Stardjoka 7.582 zastitu :D
 
Stardjoka je izduvao, sve kuce osim ruskog Ealge Design-a su otkazale saradnju, a ni Vista ga nece trpeti. Druga je stvar da ce sigurno biti smisljene zastite koje ce raditi na nacin slican kao Stardjoka jerbo se ovaj dobro pokazao.
 
A ti si 'ladno podrignuo ovaj thread iz kenozoika
 
Lol kakav kvalitetan revival :D

Inace sve je sa te liste izaslo :)
 
Bas kvalitetan revival... 'Bem ti zivot, ovi bas prave dugorocne planove!
 
nije ni far cry psp
 
Dobro, Prince of Persia samo sto nije... Meni sa ove liste definitivno najvise nedostaje novi Splinter Cell... Valjda ce uskoro poceti nesto konkretnije da se pojavljuje na netu :(
 
Splinter Cell Conviction valjda nece ni izlaziti.Otkazan
 
E krastavac... Steta a trejler koji sam gledao je extra izgledao.
 
Nije otkazan, samo je poveren za daaaaleko :)
 
Koliko ja znam, igra je vracena na "jovo nanovo...", dakle pitanje je i da li ce se zvati Conviction.
 
Pa iskreno... Mozda je bolje da se drze proverenog recepta, da ne eksperimentisu kao sto su planirali da eksperimentisu.
 
^Istina.
Dakle, gedzeti, fensi oprema i oruzje i mutne misije, to je to:)
 
Ovo mu dodje ko slucajni home video na youtube-u ili face-u {+18} . Vrlo interesantno.
Nista se ne desava slucajno.
Strateski marketing je cudo.
 
Kako mi nedostaje Splinter. Nista slicno ni u planu. Bas smor.
 
Kako mi nedostaje Splinter. Nista slicno ni u planu. Bas smor.

Ne brini se, nece se oni tako lako odreci svoje fransize koja je do sada bila toliko uspesna :p
I dobro je sto je conviction otkazan, to sto su prikazali veze nije imalo sa splinter cell-om, osim price koju bi nekako sklepali i povezali.
 
Pa iskreno... Mozda je bolje da se drze proverenog recepta, da ne eksperimentisu kao sto su planirali da eksperimentisu.

^Istina.
Dakle, gedzeti, fensi oprema i oruzje i mutne misije, to je to:)

Skroz se slažem sa vama. Ono trčkaranje po parku, što sam gledao po jutjubu mi se uopšte nije svidelo. A i Double Agent mi se nije nešto svideo, kao štekovan si u ćošku, u mraku, a mraka nigde, nego imaš onu lampicu na grudima koja pozeleni kad te ne vide, tako valjda beše. A nisam je ni prešao jer mi je pucala na 3. ili 4. nivou, na onom snegu.
 
Nazad
Vrh Dno