Šta je novo?

Otkljucavanje Samsunga A51 bez gubitka podataka

Unlockk

Zapažen
Učlanjen(a)
26.01.2023
Poruke
1
Poena
11
Pozdrav. Imam sledeci problem: Telefon ima problema sa resetovanjem vec neko vreme, zastita na telefonu je bila PIN kod na Sim kartici i PIN kod na zakljucavanju ekrana. Telefon se restartovao nekoliko puta za redom i postavio je zabranu unosenja sifre na 24h iako nisam pogresio u kucanju. Kada je istekla zabrana od 24h ukucao sam PIN kod i usao normalno u telefon, odmah sam skinuo sve vrste zastita da mi se ne bi dogodilo isto. Koristio sam telefon sat vremena ali on se opet resetovao i kada se ukljucio trazi SIFRU ZA OTKLJUCAVANJE POSLE RESTARTOVANJA koja sadrzi barem cetiri karaktera od kojih je barem jedno slovo. Koliko se ja secam nikada nisam koristio takvu sifru ali eto mozda postoji mali procenat sanse da je ta sifra postojala u prvim danima koristenja telefona. Koji je nacin da otkljucam telefon bez gubitka podataka (slika, videa i sl.). Probao sam opciju Samsung find mobile, ukljuceno je daljinsko otkljucavanje, telefon je povezan na internet, skoro sve opcije mogu da koristim osim opcije UNLOCK koja meni treba. Da li neko ima neko drugo resenje? Znacilo bi mi mnogo da spasim podatke.
 
Pozdrav!
Upravo trazim isto resenje za svoj telefon. Nakon sto se ugasio zbog prazne baterije, trazio mi je PIN kod za Sim karticu (koju sam unela) a zatim i PIN kod posle restartovanja koji nemam pojma sta je o_O Da li ste nasli neke resenje?
 
Nazad
Vrh Dno