Šta je novo?

Opet neki problem - ST Elite Force 2

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Ne znam da li je jos neko iskusio slican problem, masina je [email protected], NF7, Ti4200, integrisana zvucna...
Problem se manifestuje tako sto se igra posle nekog vremena jednostavno zamrzne. Nema pravilnog rasporeda, neki put posle3 sekunde, ponekad posle 3 a ponekad posle 30 minuta.
Resenje nije pretesko, jednostavno cesto sejviram i ctrl-alt-delujem program kad se zamrzne, pa udjem ponovo, ali se konstantno desava. I nervira me.

Da li se nekom nesto slicno desavalo ?
Ako ne, izgleda da ce biti da je do lose snimljenih instalacionih diskova...
 
Ako ti je nesto overklokovano, a verovatno jeste, vrati na default ili bar malo spusti pa probaj.
Moguce da je do drajvera za zvucnu, ili vidi da skines nove, ako ih ima. Ili posto je to integrisana zucna, da iako pise da podrzava eax i slicno, ugasis to i stavis ili soft ili directsound.
I koji su detonatori? Da probas mozda neke druge.

Kod mene na, sve default, XP1900+, DRV4, R9600pro i Audigy ide bez problema, 1024x768x32, full detalji + aniso.
 
Ma problem je sto nista drugo ne daje ni najmanje znake nestabilnosti i pored Oc-a...ionako je masina 300 mhza ispod maksimuma, sve radi perfektno, voltaze su ok...ne verujem da je do toga, jer sve radi na 2300 a sad drzim (zbog toplote) na 2 giga na tacno 200 magistrale (a moze do 210)
Sve te stvarcice za zvucnu (Eax i sl) sam poiskljucivao...
Probao detonatore 44.03 i najnovije 44.90
I BTW i meni radi Aniso :D Igra uopste nije zahtevna.
 
OptiPlex je napisao(la):
Ma problem je sto nista drugo ne daje ni najmanje znake nestabilnosti i pored Oc-a...

A da probas drugi Crack (od drugog pirata) ?

Naravno da bi moglo da se desi da je neki od fajlova na instal.diskovima delimicno neispravan ...
-----------------------------

Ne vezano za ovu temu, reci mi posto imas Echelon:Wind Warriors,
- kako izgleda, je li bolja grafika od prvog dela
- da li je promenjeno nesto u nacinu kretanja leteleca (ono neobicno "proklizavanje" u vazduhu kad das komandu za skretanje a on nastavi da klizi-leti i dalje u istom smeru pa tek sa zakasnjenjem skrene)
- generalno misljenje o igri i sve sto ti mislis da bi vredelo da mi kazes ...
 
I kod mene se javlja potpuno isti problem i to nije prvi put kod ove igre a trenutno imam problem i sa Chaserom samo sto se kod njega slika mnogo cesce zaglavkjuje tako da je skoro pa neigrivo. Inace imam Mx440 overklokovana, naravno...
Sta se to desava sa Nvidia kartama i najnovijim igrama zaista mi nije jasno...
 
Resio sam problem. Prekipelo mi i spustio sam masinu na 166 magistralu i sve radi ok. Ne mogu da verujem da sve igre rade na 210 bez problema, a ovaj gospodin nije hteo da se pusta korektno na 200 :cuss: ctp; :cuss:

U svakom slucaju odlicna igra...
 
Nazad
Vrh Dno