Šta je novo?

OnLive - Imam beta invite,kako da iskoristim?

munchkin

Cenjen
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruke
41
Poena
159
Pre par meseci sam se prijavio za OnLive betu, i sada sam dobio invite. Navode da cu imati 12 meseci besplatnog koriscenja i 1 free igricu po izboru. Gledao sam na twitteru da je jos dosta ljudi dobilo te invite i svi su nahvalili servis...
Problem je u tome sto mi je potrebna Visa/maestro kartica da bi se registrovao, nista se ne placa ali im je potrebna kako kazu kao dokaz da sam iz SAD i da sam 18+, mada im sigurno i treba kao sansa da ce taj korisnik u buducnosti placati za tu sluzbu.

Da li neko zna neko resenje za ovo, ili ako ima nekoga u SAD ili je sam tamo, mogu da mu dam svoj invite...cisto da ne propadne :)
 
Ne znam kako si ti to uopšte zamislio? Taj servis će funkcionisati (ako nije neki scam) tako što će igru strimovati direktno sa njihovih servera u realnom vremenu, a jedine njihove farme servera su u USA, plus što je potreban njihov resiver koji kačiš na TV i gamepad...
 
Netreba mu niakakv risiver, moze na PC-u da igra.

Al ping ce ti biti ocajan, tako da bolje i da ne pokusava. Prodaj nekom ameru.
 
treba mu risiver, risiver je dedicated stream dekoder i sluzi da dekoduje dolazni video kako se PC ne bi bavio (davio) time. Bar je tako reko cova na prezentaciji.

Medjutim, kao sto rAMA rece, serveri su u USA i usluga je ogranicena na delove severne amerike.
 
Nazad
Vrh Dno