Šta je novo?

Olja Beckovic isprozivala cs u utisku nedelje

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Vrtim ja kanale u poluvremenu Roma-Juve kad imam sta da vidim...Na Studiju B predlog za utisak nedelje neka novinarka ulazi u igraonicu i pre nego sto otvata vrata izgovara nesto tipa ne znamo da li na srecu ili nesrecu ali ulazimo u virtuelni svet...:D
Ulazi unutra i nailazi na matorane kako pikaju Kanter ali ne intervjuise njih nego neke klince ili u najboljem slucaju pubertetlije od 15god. max. sa 3768 akni na licu koji dabome ne znaju da prozbore ni rec...
zatim kamera prelazi na monitore i prikazuje kako se ljudi ubijaju tmao i sve u fori tolerancije zacudjujuce se pitaju na kraju "cega se oni to igraju", da li su svesni i sl.
:)
Moj komentar : Tako im i treba kad igraju Kanter :D
 
Ma ta rugoba moze da ga duva.Kada na bilbordima po gradu vidim reklamu za njenu emisiju zgadi mi se zenski rod - keve mi, to stvorenje je tako ruzno da nemam reci.Pa to je kada nemaju sa cim da napune emisiju i onda komentarisu stvari koje "itekako" imaju veze sa politikom.
 
Ma nije to nista...
Pre nekih nedelju dana, opet na STB, Jovan Cirilov napravio 15-minutnu reportazu iz Plato igracnice, a potom u studio doveo nekog dedu psihologa da to prokomentarise. A ovaj poceo sa klasikom: "bekstvo u izolaciju", "dekadencija novog vremena", "glorifikacija nasilja", "otudjenje od porodice"... Onda su pustili nekoliko slusalaca u program. Svi od reda su otprilike rekli da ima tu neke istine, da igraonice imaju i dobre i lose strane, ali da nece da raspravljaju o tome s covekom koji se u zivotu nije nakacio na internet, a verovatno ni ukljucio racunar.
Poenta je bila u tome sto su Cirilov i njegov drugar svo vreme pricali kako se ti ljudi u igracnici igraju na tom nekom "in-ter-neee-tu"...
I deda na kraju otvori srce: "pa jeste, priznajem, ja se ne razumem bas najbolje u te novotarije", a Cirilov potom brze bolje zavrsi emisiju.
 
Verovatno je Olja preuzela prilog sa B92 - emisija Mreza cini mi se. Bio je prilog o CS i bas sam hteo da ga gledam, ali nisam imao vremena. Povrso novinarstvo je najgore novinarstvo - a ova tema je posmatrana sa strane - nisu se udubili u tematiku. Ali necu sada da iznosim svoja vidjenja citave stvar - sve sto imam da kazem je da je ona trebala da sedne i odigra jednu pa da je vidim onda :)
 
UH...grrr...mrzim "intelektualce" koji lupaju o stvarima koje ne znaju. A što se Olje tiče, lepo reče moj ćale kada smo prošli pored bilborda :" Jao!Auh kako je gadna!".
No u stvari mutavost nema veze sa fizičkim izgledom...očito im nedostaje Sloba, pa moraju da jure za temama.
Uostalom nek pogleda gospođicu Killcreek i nek pati!!!
 
Nek se oni svi drze svojih debilnih politickih tema i nek ostave igraonice na miru.Sta bi rekli za neku krvolocniju igru tipa SoF.
 
Cim ne razumeju o cemu se radi, odmah sledi pljuvanje :) Ali sta to nas BK (prevod : boli K), trubili su psiholozi/novinari/dusebriznici o svemu i svacemu...po njihovom ja bih odavno trebao da budem sociopata, propao i moralno posrnuo, ubica i manijak, ratni zlocinac i manijakalni (samo)ubica. I to ne samo ja...svi mi :D
 
U ovoj zemlji se neke stvari nikada nece promeniti...

Sredina osamdesetih. Neki klinac se obesio, a`la Ian Curtis (Joy Division). U nasoj javnosti to odjeknulo k`o bomba, kao klinac bio "darker". I onda se u vecno najgorem/najglupljem casopisu na ovim prostorima, Ilustrovanoj Politici, pojavio tekst povodom tog dogadjaja, kao i kratko uputstvo za roditelje:
Citat (otprilike):

"...Ako vasa deca vole da se oblace u crno, vracaju se kasno kuci iz grada i slusaju grupe THE CURE, DEPECHE MODE i THE SISTERS OF MERCY, obratite paznju..."

A meni pored gramofona stoje ploce bas tih grupa...
Mozete misliti koje sam probleme imao sa matorcima sledecih mesec dana (dok nisu zaboravili).
 
salac je napisao(la):
Cim ne razumeju o cemu se radi, odmah sledi pljuvanje :) Ali sta to nas BK (prevod : boli K), trubili su psiholozi/novinari/dusebriznici o svemu i svacemu...po njihovom ja bih odavno trebao da budem sociopata, propao i moralno posrnuo, ubica i manijak, ratni zlocinac i manijakalni (samo)ubica. I to ne samo ja...svi mi :D
kao nismo? :D
 
Zorro je napisao(la):
I onda se u vecno najgorem/najglupljem casopisu na ovim prostorima, Ilustrovanoj Politici, pojavio tekst povodom tog dogadjaja, kao i kratko uputstvo za roditelje:
Citat (otprilike):

"...Ako vasa deca vole da se oblace u crno, vracaju se kasno kuci iz grada ...."
onda su oni nindze.....
 
Zorro je napisao(la):
"...Ako vasa deca vole da se oblace u crno, vracaju se kasno kuci iz grada i slusaju grupe THE CURE, DEPECHE MODE i THE SISTERS OF MERCY, obratite paznju..."
A zamisli da ti pod uticajem CSa dete pocne da nosi palestinsku maramu preko glave, kalas u ruci i sliku OBLa na zidu sobe... :)
 
Nemam komentara... samo gledam ovaj tred...

(fragovan sam i sada sam u spectator modu.... filipenko, pazi, dolazi ti sa pijace... gore, na te kutije, skaci... t t t t t t t... ... eeee, j#bga... ) Terrorists Win...
 
Pffff...strasno
I meni se zgadio zivot kad sam to cuo....mislim ja igram Kantera, ali nisam manijak :)...mozda...:>
Strasno...
 
Nazad
Vrh Dno