Šta je novo?

Oddworld: New 'n' Tasty - Rimejk.

'DoG

Slavan
Učlanjen(a)
06.09.2007
Poruke
1,293
Poena
349


Datum izlaska jos nije poznat,ali je poznato da ce igra izaci na PS3, PS4, Viti, PC-u, Mac-u, Linuxu i Wii U.

E sad koliko vidim od ove igre zavisi i buducnost Oddworld igara:
Oddworldov kreator Lorne Lanning kaže da će se prerada Abe's Exoddusa moći financirati ukoliko se ovaj remake proda u barem 250 000 primjeraka, a u slučaju da se New 'n' Tasty proda u pola milijuna primjeraka, to će biti dovoljno za kreiranje potpuno nove Oddworld igre.

Lanning inače već ima ideju za sljedeći Oddworld naslov u obliku odbačenog The Brutal Ballad of Fangus Klot te nadodaje: "Ako budem radio novu Oddworld igru, neću je raditi za dva milijuna dolara. Mogao bi za pet ili šest. Ljudi me pitaju zašto ne pokrenem Kickstarter kampanju - mogao bih dobiti milijun ili dva. Na to odgovaram - što bih mogao s par milijuna na Kickstarteru? Novi Oddworld naslov? Ne baš. Mogao bih ostvariti preradu Exoddusa za par milijuna. Ali novi naslov znači nove likove koji rade nove stvari i nove kontrole koje su odlične - to stvara troškove i prolongira vrijeme potrebno za izradu."

Izvor:http://www.hcl.hr/vijesti-oddworld-new-n-tasty-ima-gameplay-trailer-10530-27.html
 
Ova grafika je ocajna, ne znam kako ce u svetu gde su izasli Bionic Commando Rearmed, Sonic Generations i Rayman Origins ovo da prodje, ali ne verujem da ce imati veliku prodaju, a bilo bi lepo videti novu Oddworld igru.
 
Meni se bas dopada, iskreno se nadam da ce odraditi i drugi remake. Ja jos uvek igram stare verzije i dan danas prelazim po ko zna koji put.
 
OMG.
Najzad nesto da valja.
Koliko sam se mucio dok nisam spasio svih 300 .
 
Ova grafika je ocajna, ne znam kako ce u svetu gde su izasli Bionic Commando Rearmed, Sonic Generations i Rayman Origins ovo da prodje, ali ne verujem da ce imati veliku prodaju, a bilo bi lepo videti novu Oddworld igru.
Nadam se da se šališ.:zgran: Meni ovo jako dobro izgleda, dobro su preneli izgled stare igre u 3D. Ne bi to bio taj prepoznatljiv Oddworld stil da izgleda drugačije.
 
Nazad
Vrh Dno