Šta je novo?

Novi Moorhuhn X !!!

zna li neko nemacki ovde???


Tips&Tricks for Moorhuhn X oko 800Kb PDF

http://download.moorhuhn-world.de/F3480-GHF-2345-KHJGDE-2399HKL/mhx_handbuch.zip

a ako ne znate (kao ja) onda pocnite da ucite ruski :mrgreen:

http://66.33.37.231/.%20/mh/index.html

za one koji se ne sluze ni jednim od ovih jezika

-gadjajte WC ali u otvor u obliku srca,
-onog u autu tek kad skinete blatobran, hauba, vrata
-u sporetu treba da mu pustite gas i da ispecete
-Svenu treba da pomognete malo tj gadjajte u srce i onj bi trebalo malo da ubrza i tako nekoliko puta dok covek (tj ovca) ne zavrsi posao.
-puzu pucajte u rep da bi malo brze isao i dosao do jabuke kojom treba da se nahrani inace ce umreti i vi ce te izgubiti bodove
-onog sto peca treba ubiti kad izvati mamac tj stap iz vode
-strasilo kapa, desna pa leva ruka, pantalone telo pa repa(!!!!!) verovatno se misli na bundevu???
- postoje kao tri tajna kljuca za skriveni nivo i to drvena kapija, tabla sa mrtvackom glavom i postansko sanduce
- i drvo treba probuditi (jer spava) i gadjati ga valjda dok ne pocne da se smeje i tada bi trebalo da se pojavi zlatni kljuc i na kraju neko super oruzje bi trebalo da se dobije e a ono sluzi da se otvori sef :mrgreen:
- onog na zmaju. prvo zmaja pa onda njega u brisucem letu

vise se ne secam ali ima ovde valjda neko ko zna nemacki pa nek dopuni ili ispravi sta treba
a ja cu popodne proveriti da li funkcionise :beat:
 
wee
do jaja
p.s. please link :)

isto i za swena zwo :)
 
Ja prvi trazio XXL a niko mi nije poslao PM, stvarno sramota.
 
-gadjajte WC ali u otvor u obliku srca,
-onog u autu tek kad skinete blatobran, hauba, vrata
-u sporetu treba da mu pustite gas i da ispecete ali kad je zatvorena rerna
-Svenu treba da pomognete malo tj gadjajte u srce i onj bi trebalo malo da ubrza i tako nekoliko puta dok covek (tj ovca) ne zavrsi posaodobiajate 25 bodova za svaki put
-puzu pucajte u rep da bi malo brze isao i dosao do jabuke kojom treba da se nahrani inace ce umreti i vi ce te izgubiti bodove
-onog sto peca treba ubiti kad izvati mamac tj stap iz vode
-strasilo kapa, desna pa leva ruka, pantalone telo pa repa(!!!!!) verovatno se misli na bundevu???
- postoje kao tri tajna kljuca za skriveni nivo i to drvena kapija, tabla sa mrtvackom glavom i postansko sanduce e ovde treba upucati kapiju i postansko sanduce a pri kraju tj u zadnjim sekundama upucati znak da bi se preslo na skriveni nivo i novih 45 secundi
- i drvo treba probuditi (jer spava) i gadjati ga valjda dok ne pocne da se smeje i tada bi trebalo da se pojavi zlatni kljuc i na kraju neko super oruzje bi trebalo da se dobije e a ono sluzi da se otvori sef :mrgreen: (kad probudite drvo i upucate kljucic onda jedan metak u sef i onda dobijate neko VAUUUU oruzje ali kratko traje par sekundi ali bi trebalo jednim metkom da pobije sve u tom trenutku koji su na vidiku)
- onog na zmaju. prvo zmaja pa onda njega u brisucem letu
- onaj pored pcela ako ga odmah ubijete 5 p ako ga ubijete kad pcele pocnu da lete 15 a ako ga ubijete kad pcele postanu veoma bucne onda 35. naravno ako se pcele mnogo razlete -50 :x

-sa jezevima igrate ajnc tako sto pucate u kare i ako imate blizu 21, metak u sto i ponovo vam dele karte ako ste tropa onda nece da igraju vise sa pacreima :mrgreen:

-Za onog u buretu kad ga upucate vise nemojte gadjati bure jer ce procureti a vi zagatiti zivotnu sredinu i -25

- Imate i psihoterapeuta sa crtezima. ako ga ubijete odmah na pocetku 5 ako ga ubijete sa slikom cveta 10, nosa 15, sunca 20, jabuke 30, a za pevca -50

:beat:
 
e da i da bi se preslo na skriveni nivo treba da imate min 900 poena (otprilike tu negde :mrgreen: )
 
kud svi ti i mali mujo!!!

daj i meni linak ......... 8)
 
Kakav trip !!! Skinuo sam one attachmente ;-) na poslu i na dva kompjutera ne moze da se instalira jer je file corrupted, dok je na trecem skroz OK. Najchudnije je shto na onome preko kog sam ga skinuo ne radi a na drugom na koji sam ga prebacio preko mreze radi.
Moram da ga ponesem kuci da vidim o chemu se tu radi ??!!!
 
Mogu li i ja da dobijem link za tu verziju, hvala unapred:)
 
Sentenced je napisao(la):
Kakav trip !!! Skinuo sam one attachmente ;-) na poslu i na dva kompjutera ne moze da se instalira jer je file corrupted, dok je na trecem skroz OK. Najchudnije je shto na onome preko kog sam ga skinuo ne radi a na drugom na koji sam ga prebacio preko mreze radi.
Moram da ga ponesem kuci da vidim o chemu se tu radi ??!!!
Instaliraj novu verziju WinRAR-a...
 
Nazad
Vrh Dno