Šta je novo?

Novi Bioshock Gameplay trailer

Uživajte i u informaciji da je igra odložena i da se neće pojaviti pre druge polovine avgusta.
 
2 meseca gore dole nije strasno. Strasno je kad odlazes igru do pola godine, pa posle tog odlaganja jos pola godine, pa kad vise nemas opravdanja das mu sleng "When It's Done".
 
Extra,extra trailer.Woow.Aman bas mi se sve svidja,ma bice ovo bolje od Crysisa paz*te sta vam kazem:p
Jedva cekam da mi dodje saka!
 
Poslednja izmena:
Kako je bolesno ono sa devojcicom na kraju. Onaj lik sto se bori da se zabrane Rockstarove igre dobija novog borca na frontu :)
 
Poslednja izmena:
Ovo je odlicno!
Znaci, trip klinka+big daddy mi je fenomenalan. Grafika je stvarno fina, a atmosfera se cini bas onakvom kakva i treba da bude kod dostojnog naslednika jedne od najboljih igara ikad.
Uh, jedva cekam ovo cudo, svaki novi filmitj mi je bolji od prethodnog :)
 
Ovo je do sada najbolji trejler. Ova mala sto konzumira Adama nije normalna.:eyebrows:
Sve moze da se iskoristi i one PSI moci. Grafika je brutalna, a voda. Vouuuooooooo..!!!
Kombinacija Unreal 3 i njihovog enginea i eto cuda-muda.
Ova ekipa okupljena oko Ken Levina. Ne znam na kakvim su drogama dok prave ovo cudo, ali ovo moze da bude igra godine. Crysis puca na neku drugu publiku, a ova igra je za old school igrace i SS2 zaljubljenike.
 
Uf,sad sam odgledao trailer,stvarno deluje mocno.Borbe su fenomenalne,efekti i zvuk takodje.Nekako mi zanimljivije deluje i od Crysis-a i od S.T.A.L.K.E.R. -a.
 
- Operating Systems -

Windows XP (with Service Pack 2) or Windows Vista

- Minimum System Requirements -

CPU - Pentium 4 2.4GHz Single Core processor

System RAM - 1GB

Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).

Sound Card - 100% direct X 9.0c compatible sound card

Hard disc space - 8GB free space

- Recommended System Requirements -

CPU - Intel Core 2 Duo processor

System RAM - 2GB

Video card - DX9 - Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better) / DX10 - NVIDIA GeForce 8600 or better

Sound Card - Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)
 
- Operating Systems -

Windows XP (with Service Pack 2) or Windows Vista

- Minimum System Requirements -

CPU - Pentium 4 2.4GHz Single Core processor

System RAM - 1GB

Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).

Sound Card - 100% direct X 9.0c compatible sound card

Hard disc space - 8GB free space

- Recommended System Requirements -

CPU - Intel Core 2 Duo processor

System RAM - 2GB

Video card - DX9 - Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better) / DX10 - NVIDIA GeForce 8600 or better

Sound Card - Sound Blaster X-Fi series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

Prihvatljivo.
 
Nazad
Vrh Dno