Šta je novo?

NOV brz domaci CS server

Stevs

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
20.08.2000
Poruke
1,132
Poena
649
Dakle malo sam se potrudio i otvorio nov CS server koji radi non-stop i ima dobar ping....
ip je 147.91.202.11:27015

Ajde svratite da se igramo:)
 
Stevs je napisao(la):
Dakle malo sam se potrudio i otvorio nov CS server koji radi non-stop i ima dobar ping....
ip je 147.91.202.11:27015

Ajde svratite da se igramo:)

Iako vise ne igram CS, svratio bi, ali nesto nece.
Pokusao sam sa Sezam-a u lokalu, sa drenika, i YUBC-a u full rezimu.
Ima li nesto specijalno sto bi ljudi trebalo da znaju?
 
Ako nije crack-ovan, nema mnogo vajde od njega, tj. nece se mnogo ljudi nakaciti kod nas (citaj, treba originalni cd-key).
 
Server je naravno crackovan! Ne treba originalni cd-key! Verzija je 1.4 i ip je: 147.91.202.11:27015

Laxduke server nije radio do jutros jer je zbog oluje nestala struja pa normalno nije radio ni server:)
 
Bravo za server.
Sa obzirom da je u Kragujevcu, odlicno radi.
Dosao sam sa sezam-a, znaci lite rezim, i imao sam ping 140-180 sa malim lagovima, a to je uglavnom zbog vremena igre, bilo je oko 18:00h gde je saobracaj ogroman.
Inace server si lepo sredio, mada svi koji dolaze sa strane, znaci ne racunam ljude koji igraju u lokalu, imace problema sa lagom i teleportovanjem.
To je zbog stats sistema, koji ispisuje ko te je pogodio, sa koliko stete i slicno.
To pravi mali lag, vrlo je zanimljiva stvar, ali ce praviti tegobe ljudima sa strane.
Sve u svemu, odlicno si ga podesio/uredio.
 
pa sta ako ce da imaju lag? nek i oni malo osete kako je to :)))
 
laxduke je napisao(la):
Bravo za server.
Sa obzirom da je u Kragujevcu, odlicno radi.
Dosao sam sa sezam-a, znaci lite rezim, i imao sam ping 140-180 sa malim lagovima, a to je uglavnom zbog vremena igre, bilo je oko 18:00h gde je saobracaj ogroman.
Inace server si lepo sredio, mada svi koji dolaze sa strane, znaci ne racunam ljude koji igraju u lokalu, imace problema sa lagom i teleportovanjem.
To je zbog stats sistema, koji ispisuje ko te je pogodio, sa koliko stete i slicno.
To pravi mali lag, vrlo je zanimljiva stvar, ali ce praviti tegobe ljudima sa strane.
Sve u svemu, odlicno si ga podesio/uredio.

10x na phovalama....
Nema veze sa radom to sto je server u KG-u spbzirom da je na akademskoj mrezi koja je jedinstvena u YU tako da je sasvim sve jedno da li je racunar sa serverom u KGu ili npr. ETF BG...nisam siguran da STATSME pravi lag mada ako je to tacno svi mogu da ga isključe bez ikakvih problema....sve u svemu ima tu još malo podešavanja, forum koji treba da podignem......biće ok samo da se ljudi navuku:)
 
Stevs je napisao(la):
10x na phovalama....
Nema veze sa radom to sto je server u KG-u spbzirom da je na akademskoj mrezi koja je jedinstvena u YU tako da je sasvim sve jedno da li je racunar sa serverom u KGu ili npr. ETF BG...nisam siguran da STATSME pravi lag mada ako je to tacno svi mogu da ga isključe bez ikakvih problema....sve u svemu ima tu još malo podešavanja, forum koji treba da podignem......biće ok samo da se ljudi navuku:)

Statsme pravi lag znam iz iskustva, a sto se tice akademnske mreze, ja imam do tvog servera 12 hupova, dok neko u lokalu ima max 4-5.
To je velika razlika!
 
Server je odličan, preksinoć sam igrao i to mi je bila prvo pošteno igranje na netu. Ping sa sezama(lokal) od 200 do 400, ima "teleporta", ali jako malo, sve u svemu super je.
E sad, Stevs, poenta je da bude što manje laga...pa skidaj sve što je nepotrebno. Kada sam kucao \<komandu da se isključi stats, je*i ga zabaoravih koja :) >, server mi se ugasio, a posle kada sam podešavao rate, cl_rate, fps...kikovan sam sa servera zbog varanja...ali ok to su početni problemi, u svakom slučaju puno hvala na serveru na kom konačno mož' se igra.
 
A zashto meni stalno prijavljuje pre samog prikljuchka u igru eledecu greshku:
Net-send error wsaeint ?????????????
I ne mogu da se igram zbog ove *****e greshke...
Inache mozda je do XP-a ali pojma nemeam...Pomozie...
 
Genghis Khan je napisao(la):
A zashto meni stalno prijavljuje pre samog prikljuchka u igru eledecu greshku:
Net-send error wsaeint ?????????????
I ne mogu da se igram zbog ove *****e greshke...
Inache mozda je do XP-a ali pojma nemeam...Pomozie...

Odakle pristupas odnosno sa kog provajdera....

Ja ipak mislim da ti je problem u CS-u

Na našem ftpu ftp://ept.kg.ac.yu imas kompletne verzije cs skini ih i instaliraj ponovo cs i mora da radi...
 
Mozda je do XP-a jer sam nashao slichne probleme kod josh nekih likova po netu ali pojma nemam kako to da reshim...:(:(:(
 
Izgleda da nece sa Sezama u home rezimu?
 
Nece ni forumu da pristupi iz @home...
E sad ja imam dva pitanja:

1. Koji provajder ima neki @lite pa da to moze da se igra, a da bude dobar ping... :)
2. Stevs, oces li da budzis to na 1.5?

Eto mene za par dana, u guzvi sam sa ispitima...
 
A jel ima ljudi tamo?

Ako ima da se i ja ukljucim, samo treba neko da mi da CS da instaliram :)

Da ucim malo...
 
Sasvim lepo radi iz sezam@home rezima...za čudo...
 
Geek_master je napisao(la):
Nece ni forumu da pristupi iz @home...
E sad ja imam dva pitanja:

1. Koji provajder ima neki @lite pa da to moze da se igra, a da bude dobar ping... :)
2. Stevs, oces li da budzis to na 1.5?

Eto mene za par dana, u guzvi sam sa ispitima...

Sa PTT i YUBC radi odlicno za ostale stvarno ne znam...Ako je neko probao nekak kaže...

Na 1.5 je već nabudženo istog dana kad se i pojavio CS 1.5....
 
Peca je napisao(la):
A jel ima ljudi tamo?

Ako ima da se i ja ukljucim, samo treba neko da mi da CS da instaliram :)

Da ucim malo...

Ako hoćeš da skidaš CS:) imaš ga kod nas ftp-u. ftp://ept.kg.ac.yu imaš još gomilu stvari za CS koje ti verovatno nikad neće ni trebati:D

Što se tiče ljudi svakom danom je sve više. Evo malo pre negde oko 01h bilo je 17 ljudi....
 
Evo sad mi se skinuo retail CS 1.5 i stavio sam ga kao javni na sezamovom get-orderu, ima 118 MB, polako cu da ga skinem, pa mozda napravim lep retail CS CD.
Problem je sto kod nas kad uzmes CS iz cd kluba, to moras da budzis na half-life, pa ti treba tona patcheva, obavezno nesto fali...
Ja imam retail 1.000, i sa ovim upgradeom na 1.005 to ce taman da bude sve sto treba...

Taj YUBC, jel ima on neki @lite? Mislim da ptt nema...
 
Nazad
Vrh Dno