Šta je novo?

NFSU problem

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,056
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam GF4 ti4200 i 66.93 verziju drajvera. Kada udjem u igru i krenem da vozim, posle 3-4 minuta igra jednostavno nestane i pojavi mi se desktop. I onda posle sledeceg pokretanja i pokusaja da igram, pukne za 1 minut...

Trazio sam patch (videh da postoji verzija 1.4, ja nemam nijedan patch) ali nisam nasao nista... Koji mu je djavo?
 
aaaa pirat, a? :p
Pokusaj da reinstaliras drajver za graficku. Desavalo se i meni na Radeonu 8500, sa starim Catalystom 3.5. Nakon instalacije omega drivera novijeg datuma, problem je nestao. Inace, meni je narocito voleo da pukne u multi playeru (obicno kada vodim :d)

PoZ!
 
Menjaj drajvere, i meni su drajveri pravili isti problem. Stavi neku stariju verziju, secam se da sam nabacio neke stare detonator drajvere i nije bilo problema.
 
Pisali smo u isto vreme, znaci resenje je zamena drajvera :d
 
Vrati stare drajvere (preporučujem 56.64, za tu karticu su najbolji).
 
40.72 stavio, problem ostao :( ?
 
Probaj drajver za zvucnu. Probaj da iskljucis Firewall, AV, i sve ostale nepotrebne servise u Win-u...?
p.s. odakle ti ti4200? Zar nemas Hercules Prohpet 2 MX? :d
 
Poslednja izmena:
Ne vredi, sve sam security gluposti poiskljucivao, problem ostao. Drajver za zvucnu radi kao i pre, sve ostale igre sljakaju savrseno. A potpis sam zaboravio da updateujem :D
 
Nazad
Vrh Dno