Šta je novo?

NFS Most Wanted problem

goran445

Slavan
Učlanjen(a)
23.10.2004
Poruke
222
Poena
319
Imam jedan sa mene ne resiv problem. Kad probam da instaliram igricu,tj ukucam sifru i onda iskoci onaj prozor oko saglasnosti sa uslovima, ali jednostavno nema nikakvih slova i kad kliknem yes igrica nece da se instalira jer nemam directx 9c ? Evo sad vec igram i Far Cry 2 i tu je bila zakrpa za directx ali nece,skidao sam i sa Microsoft-a ali nista. Instalira on najnoviji directx ali Most Wandet nista :( Takodje sam probao u safe modu, onda sam probao i onaj directx koji je na disku(igrica je original),ali nista. Imao sam i ranije ovaj problem,koji sam resio reinstalacijom windows-a ali sad ne bi to da radim. Inace igru redovno igram sa istog cd-a na laptopu (vista 32 bitna) Da li neko ima neki predlog kako da resim problem?
 
PS Molim mog prodavca hardvera da se ne mesa,jer ne zna da resi ovaj problem :)
 
Koliko se ja sećam imao sam taj problem na mnogim EA igrama. Jedino rešenje koje sam našao je da ceo CD/DVD kopiram na HDD i editujem jedan .ini fajl (setup.ini, installer.ini ili neki sličan) koji u sebi ima podešavanje koji će DirectX installer tražiti. Sećam se da sam tu morao eksplicitno da stavim 9.0 ili 9.0c da bi instalacija išla normalno. Sorry, nisam trenutno kod kuće da proverim tačan postupak, ali proguglaj malo ako ti je hitno, ako ne uspeš pogledaću ja kasnije.
 
Znaci nasao sam na jednom mestu da moram da kopiram dll iz foldera direcx sa cd-a u sistem 32 folder i to sve da uradim u safe modu. Probacu pa se javljam,ti proveri kad mozes za svaki slucaj tvoje resenje. Hvala na pomoci :)
 
instaliraj Service Pack 2 za windows, ili jos bolje ceo Windows XP sa service pack 2.
 
kliknes desnim na onaj autorun.exe koji pokreces (EA plava ikonica) i u compatibility stavis Windows 2000 pa probaj ponovo.
 
Jesam to sam vec proba ne vredi,stavio sam compatibility Windows 2000 i nece. Evo sad sam ponovo probao vec mi je bilo obelezeno run in Windows 2000. Ostaje mi safe mod da kopiram directx u win32 i videcu. Bar sam se nameracio da resim ovaj glupavi problem, Windows-ove carolije :)
 
Poslednja izmena:
bas htedoh da te piam da proveris sta ti pise na my computer ->desni klik na properties. mislim da i MW i Carbon traze SP2
 
Ma imam SP2,salim se kad kazem "kako se nisam toga i sam setio" :) Uspeo sam,uspeo :) Trebalo je i autorun da stavim compatibility Windows 2000. Znaci i speed.exe i autorun.exe sam stavio run in windows 2000 i onda je proradila. Hvala svima na pomoci, pozdrav :)
 
Please insert the correst DVD-Rom, select OK and restart application, to mi javlja, e idem da se obesim o prvo drvo:crash:
 
Evo provozao prvi krug :) Ipak sam morao da iskljucim compatibility za autorun.exe i onda sam pokrenuo igricu. Na kraju je ispalo da ne znam ni sam kako sam uspeo da je instaliram,ali nema veze, kod sledeceg windows-a ako ponovo bude zezala,bar znam odakle da pocnem. Jos jednom hvala svima, pozdrav,zurim da vozim :)
 
E da rekao si na autorun.exe. Kad sam ne pismen. Hvala jos jednom :)
 
Imam jedan sa mene ne resiv problem. Kad probam da instaliram igricu,tj ukucam sifru i onda iskoci onaj prozor oko saglasnosti sa uslovima, ali jednostavno nema nikakvih slova i kad kliknem yes igrica nece da se instalira jer nemam directx 9c ? Evo sad vec igram i Far Cry 2 i tu je bila zakrpa za directx ali nece,skidao sam i sa Microsoft-a ali nista. Instalira on najnoviji directx ali Most Wandet nista :( Takodje sam probao u safe modu, onda sam probao i onaj directx koji je na disku(igrica je original),ali nista. Imao sam i ranije ovaj problem,koji sam resio reinstalacijom windows-a ali sad ne bi to da radim. Inace igru redovno igram sa istog cd-a na laptopu (vista 32 bitna) Da li neko ima neki predlog kako da resim problem?

Mozda ti maticna ne podrzava neke komponente,probaj sa direktx 10.:type:
 
Nazad
Vrh Dno