Šta je novo?

NFS Most Wanted Hamachi

ShaX_91

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2007
Poruke
445
Poena
320
Drug i ja zelimo da igramo most wanted preko hamachija. Ja imam XP sp2 a on sp1 jer tvrdi da je stabilniji. Registrujemo se mi, ja kreiram, on me nadje, i njemu pise connecting par minuta i trce one zute loptice i na kraju pise Lan connection lost. Sta da radim?
P.S. Moj prvi post na ovom forumu:banana:
 
Drug i ja zelimo da igramo most wanted preko hamachija. Ja imam XP sp2 a on sp1 jer tvrdi da je stabilniji. Registrujemo se mi, ja kreiram, on me nadje, i njemu pise connecting par minuta i trce one zute loptice i na kraju pise Lan connection lost. Sta da radim?
P.S. Moj prvi post na ovom forumu:banana:

Pazi, mogutje je da je do internet veze. Hamachi je jako zahtevan klijent, koliko sam ja iskusio, mnogo zahtevniji po protoku od obichnog nekog servera
 
Brzina veze nam nije problem, i to smo odmah eliminisali kao problem. Obojica imamo kablovski internet 1024/512 kb/s
Jos neki predlozi? Ajde molim vas. Pokusavamo vec 3 dana i nikako da mu pokazem da sam bolji od njega:type:
 
Poslednja izmena:
Hajde da ne otvaram novu temu, koji je najbolji VPN program, osim Hamachija, za igranje preko Interneta?
 
Help meee pitam na silnim forumima a vi mi se cinite najpouzdaniji, ajde molim vas!!!!:wall:
 
Probajte obojica sa iskljucenim firewallom. Takodje, ovo ste verovatno uradili, ali cisto da pitam... da li ste iskljucili bilo kakav pozadinski download ?
 
Da bi igrali MW preko Hamachia treba vam zadnji patch i MW-Hamachi starter
 
I ja sam probao jedno 15 dana i nista mi nije uspevalo osim pinga i chata. Na ES ima velika rasprava o tome, ali mi nista nije pomoglo.
 
Nazad
Vrh Dno