Šta je novo?

NFS Hot Pursuit 2 problem

TazDeVil

Čuven
Učlanjen(a)
19.03.2002
Poruke
675
Poena
619
Problem je sledeci. Instaliram igru, ali nece da krene, tj izbaci sliku lamborghini-ja vrti HDD, i tu stane. Ranije mi se javljao ovaj problem, ali tek posle 2-3 nedelje igranja, ali sada je "svez" windows a isti problem. Zna li neko o cemu se radi ?
 
ili ili

Pozdrav

Mozhe josh nekih podataka tipa grafichka,matichna,procesor
 
ja sam imao takav problem u igraonici
(bio je hdd sa bad sektorima)

ko zna stas je u pitanju kod mene je bio slucaj hdd los
 
TazDeVil je napisao(la):
Problem je sledeci. Instaliram igru, ali nece da krene, tj izbaci sliku lamborghini-ja ...
Slika Lamborghini-ja se pojavljuje samo kad se ubaci CD, kad krene auto-run...u normalnim okolnostima nje uopste nema - kad kliknes na ikonu igra krece sa "EA challenge everything" logom...tu sliku vise nikad ne vidis...

Prema tome ili nisi dobro instalirao ili nisi dobro/nisi uopste crackovao/patchovao...

Mada...izvini na gkupom pitanju - ako vec pokreces igru ubacivanjem CD-a, da li uopste pritisnes na"play" koji je medju ponudjenim opcijama na doticnoj slici ???
 
Ajde redom da odgovorim...

Graficka je ASUS GF4 MX460, maticna ASUS A7N8X Deluxe (nForce 2), proc. duron 1300, i 128 mb ddr.

HDD je Nov Maxtor DiamondMax +9 60 GB, ne bi trebalo da je to u pitanju, jer sam ranije vec pokrenuo igru sa ovog HDD-a.

U XP sam iskljucio Autorun, jako me je nerviralo, bilo koji CD ubacim on pokrene autorun :cuss:
Uvek je krenula igra sa slikom lamborghini-ja, cak i kad sam kliknuo na ikonu. E sad "dobro instalirao"... Sta podrazumevas pod tim? I naravno da sam Crack-ovao, inace onda ni do sad ne bi mogao da igram.
Kako moze da se pokrene igra bez ubacivanja CD-a?
 
Sad sam se setio, da jos dodam, da koristim Win XP, DX9 i Deronator Driver 43.00
 
Nazad
Vrh Dno