Šta je novo?

NFS: Carbon - oficijelni thread

starac

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2005
Poruke
5,186
Poena
495
Need for Speed: Carbon prema službenom izvještaju ponovo donosi utrke gradskim ulicama, a iste će se preseliti i u negostoljubivi izvangradski Carbon Canyon. Policija, suparničke bande, ukrašavanje i "nabrijavanje" automobila... Sve je isto k'o i lani uz naprednije vizualne efekte.

http://www.ea.com/nfs/carbon/us/index.jsp
 
Shto?
Nego kad cesh da vozish ilegalne trke,u sred bela dana kad ima 1000000000000 automobila na ulicama???
 
Dorry je napisao(la):
http://www.ea.com/nfs/carbon/us/index.jsp

Uf, sad mi je lakse :) Bas sam se zapitao sta ce biti posle Most Wanteda, mislio sam da su prekinuli sa 'stancanjem', ali na svu srecu nisu. Samo da je ne zaebu, ali o5, to je EA :(

Nema se tu šta zeznuti. Bit će sve isto, uz pretpostavljam bolju grafiku.
Ne volim vožnje, osim relija. No NFSMW mi je ok, nekako mi sjeda. To je prvi NFS koji sam odigrao do kraja.
Ako i Carbon bude takav, a pretpostavljam da će biti, možda se i odigra.
 
Tak je najavljena pre neki dan... A po IGN je Release Date:
US: November 2006
 
... nadamo se da nece biti smor kao prethodni nastavci....
 
zeznuce je 100%, zeznuli su i underground 2, i most wanted, zeznuce i ovo. Od siline i forsiranja stancinga, ne stizu da naprave dobru voznju kao sto su ranije pravili.

kamo srece da se vozi po danu (i nocu, oba treba da ima) i da ima 100000000 pesaka, guzve u saobracaju itd, a ne voznja kroz grad duhova, velike zgrade, ogroman grad, a sve napusteno, na ulici nigde nikog.
 
Pa mnogo hocete vi i danju i nocu. Bice ali tamo u nekom hiljaditom nastavku, u protivnom nece moci na nastancuju 999 izmedju... U jednom izostave ovo, u drugom ono i samo kombinuju elementa, malo srede engine i to je to.
 
bilo bi dobro da ima voznji i po danu i noci a za pesake i guzvu u saobracaju ne znam bas na sta bi licilo s ozbirom na dinamiku trka NFS bilo bi dosta sudaranja i na stotine mrtvih pesaka:) mada zaista izgleda sablasno kao da je grad napusten...
 
Ma sudari u NFS-u su kao udarci kuglice o bumpere u fliperu...
 
carbon je pravljen po filmu The Fast and the Furious 3: Tokyo Drift,ostaje samo da cekamo kad stigne,malo provozamo pa utisci :type:
 
.:GoRaNStEin:. je napisao(la):
Samo ne opet nocna voznjaaaaaa :wall:

Samo da nebude jos jedna od onih 250km/h i bez problema se izvlaci krivina od 90 stepeni!!!
 
SPOILER/OFFTOPIC/MINI-SPAM:

Kad smo vec kod Tokyo Drifta, cuo sam da na kraju se pojavljuje Vin Diesel u finalnoj trci... Ako je igra radjena po filmu, onda ce na kraju Carbona da se pojavi lik sa Skylineom iz Underground keca :p

Jel neko gledao Tokyo Drift, btw?

@illidan: Ja ne mogu da skinem onaj trailer... Daj neki drugi linak ak' te ne mrzi, jer camim na modemu trenutno :(

Poz...
 
ja skinuo, upravo gledam :)
 
Ma ovi u EA imaju neki problem da naprave dobru grafiku. Meni je recimo uvek Colin imao kvalitetniju grafiku od kartonskog NFS-a. Kao da od jos dvojke nadogradjuju i budze postojeci engine...
 
Proday je napisao(la):
Samo da nebude jos jedna od onih 250km/h i bez problema se izvlaci krivina od 90 stepeni!!!


nece ne brini, u ovom nastavku ces moci 350 :p, a jel moze neko da mi objasni, cemu sve gluplji i gluplji nastavci, ko da prave za decu od 14, 13, 12.... pa do danas smo dosli da nfs moze da igra svako dete koje moze da sedi na stolici stime da ne padne u krivini :D, dosli su do neke poente u Porsche U. i sta onda? bilo je suvise komplikovano za neke? ne razumem pa imaju sve, procesore, graficke, hardove od bog zna koliko gigabajta, kako ne mogu da sve to iskoriste i naprave jedan posten nastavak te legendarne igre, pa neka igra zauzima i jedan dual layer dvd samo da valja i ima smisla, ne razumem se u da kazem grubo u pravljenje jedne igre ali nemaju ni trunka maste i to se sve vidi u dosadasnjim nastavcima
 
Lakse/lepse/bolje je stancovati XX naslova godisnje i ubirati XX miliona dolara godisnje, nego X naslova za X miliona dolara, zar ne? Sad but true, igracka industrija je ipak samo industrija, sve se vrti oko pare. Sto manje uloziti (vremena, truda, znanja...) da bi profit bio sto veci.
 
kad im opadne prodaja onda ce praviti novi engine, traziti nove ideje, za sada im ide dobro, bas kao sto neko rece, za sve mladju i mladju populaciju. Eto u MW su i drift skroz izbacili jer je ljudima to bilo tesko, moralo se malo potruditi, iako je po meni recimo drift jedini kvalitet NFSU 2. (ocu reci , bolji mi je drift iz nfsu2 nego iz nfsu1)
 
Moja devojka je prešla NFSU2, a mene je zvala samo kada treba da driftujem (i to ne uvek)... naravno da će da izbace drift! EA pravi igre koje mogu da igraju žene i deca :) Ako ne mogu sada, moćiće sledećim nastavkom.
 
Steta za drift ako ga ne bude, to mi se najvise svidjalo, bas mi je nedostajalo kod Most Wanted-a.
 
Falcon je napisao(la):
Lakse/lepse/bolje je stancovati XX naslova godisnje i ubirati XX miliona dolara godisnje, nego X naslova za X miliona dolara, zar ne? Sad but true, igracka industrija je ipak samo industrija, sve se vrti oko pare. Sto manje uloziti (vremena, truda, znanja...) da bi profit bio sto veci.

Da, na zalost je to istina. Medjutim, mora se priznati da i pored te shanc&sell politike, postoje ljudi koji naprave dobre igre koje budu jednako kvalitetne i zabavne igracima. Dakle, to sve samo zavisi od politike kompanije.

EA... posebna prica. NFSU takodje. Secam se kada sam igrao NFS2, to je bila sjajna igra. I vrlo zabavna a i nije bila tolika arkada kao sto je to sada.
 
joooj :) ne da je bila arkada nego ludilo, igrao sam nedavno nfs2se i nfs3, a imam high stakes kod sebe instaliran :) Vozi se kao po sinama :)
 
NFS3 i 4 su bili legenda od igara za mene, mada 4ka na Soniju je imala nesto 'kartonsku' grafiku :d
 
Super!Jedva cekam igru:) Tek sad vidim ovu temu,mada mi je vazno da ce
uopste izaci nastavak Most Wanteda(presao sam 2 dva puta)!A to sto se vama NFS MW nije svideo ne znaci da se i meni nije svideo.Braco moja
da znate NFS RULZ!
 
NFS4(HS)? Eh... Četvorka je inače rekorder na mom HDD-u po stažu... koliko to već godina???

Imam sve nove filtere, texture patcheve, nova hi-poly vozila... eh, da im je da ponovo naprave tako nešto, sa boljom podrškom za modovanje. Gde bi im bio kraj, a i nama? Ovako dobijamo čiste konzolne portove.
 
Da li neko zna kada ce stici kod nas?
 
Nazad
Vrh Dno